Bataklık Meleği-Laura Landon

Laura Landon’un Bataklık Meleği Romanını Oku, Laura Landon’un Kitapları, Bataklık Meleği Romanının Yazarı Kimdir, Laura Landon’un Bataklık Meleği Romanından Sözler, Laura Landon’un Bataklık Meleği Romanının Konusu, Laura Landon’un Bataklık Meleği Romanının Özeti, Laura Landon’un Romanları, Laura Landon’un Bataklık Meleği Kitabından Sözler.

Çevirisini Ecem Kodak’ın yaptığı Laura Landon’un Bataklık Meleği kitabı Türkiye’de Aspendos Yayınevi tarafından yayımlanmıştır.

Laura Landon’un Bataklık Meleği romanından alıntılar:

Öfkesinin altında, olanlara ne kadar sinirlendiğini odadaki herkes anlayana dek, yapmak istediği şey açıktı. Belli ki Hannah’ı kolundan tuttuğu gibi odadan çıkarmak istiyordu. Onun daha ileri gitmesini engellemek için umutsuzca bir istek duyuyordu. Hannah’ın birbirlerinden ne kadar farklı olduğunu kanıtlamak için kendini sattığını biliyor ve bunu engellemek istiyordu.

Gizli Bir Skandal Hannah Bartlett, masumiyeti babasının evlerine çağırdığı bir rahip tarafından çalındığında ve evinden uzaklaştırıldığında henüz on beş yaşındaydı. Tek başına kaldığı sokaklarda hayatta kalabilmek için asla hayal edemeyeceği bir hayatın içine girdi. Şimdiyse, Madam Genevieve –Londra’nın en ünlü genel evinin sahibesi- olarak genç kızları sokaklardan ve kötü kaderlerinden korumak için hayatını adamaya hazır.Bataklik Melegi Laura Landon

Beklenmedik Bir Cazibe Papaz Rafe Waterford, katıldığı bir parti sırasında karşılaştığı Hannah’ın güzelliğinden anında etkilenir.

Hannah, Rafe’in tüm ısrarlarına rağmen onunla birlikte olmayı reddetmektedir. Çünkü, Rafe bir papazdır ve Hannah’la yaşadıkları tutkulu ve büyüleyici o aşkı unutmamakta ısrarcıdır.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺