Bastian Schweinsteiger Sözleri

Bastian Schweinsteiger’in Futbol İle İlgili Sözleri, Bastian Schweinsteiger’in Söylediği Sözler, Bastian Schweinsteiger’in Hayatı, Bastian Schweinsteiger’in Yaşı, Bastian Schweinsteiger’in Resimleri, Bastian Schweinsteiger’in Borussia Dortmund Tezahüratı, Bastian Schweinsteiger’in Borussia Dortmund İle İlgili Sözleri.

Bastian Schweinsteiger’in sözlerini paylaşmadan önce kısaca Bastian Schweinsteiger kimdir tanıyalım.

Dünyaca ünlü Alman futbolcu Bastian Schweinsteiger 1 Ağustos 1984 tarihinde Almanya’da doğdu.

Bastian Schweinsteiger 2008 UEFA Avrupa Şampiyonasında Michael Ballack’ın Alman Milli Takımı bırakmasından sonra Bastian Schweinsteiger 2014 FİFA Dünya Kupası’nın ardından Philipp Lahm’ın da Millî Takımı Bırakmasının ardından 1. Kaptan oldu.

Bayern Münih forması ile profesyonel futbol kariyerine başlayan Bastian Schweinsteiger 2015 yılına kadar Bayern Münih forması giydi. 2015 yılında Manchester United’a transfer oldu.

Bayern Münih’in Alman futbolcusu Bastian Schweinsteiger’in sözleri:

Hemen hemen her transfer döneminde benimle ilgilenen takımlar oldu ancak ben gitmek istemedim. Bugün ise ne kadar iyi bir karar verdiğimi daha iyi anlıyorum.Bastian Schweinsteiger Sozleri

Bunun için özür dilemek istiyorum. Kimseye küfür etmek istemedim. Sadece bilinen bir tezahürattı. Dortmund futbolcuları ve özellikle Grosskreutz ile çok iyiyim. Bu sadece talihsiz bir durum oldu… Borussia Dortmund, o. çocukları” şeklinde tezahürata eşlik ettiği görüntüler ortaya çıkması üzerine yaptığı basın açıklamasından.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.