Barbara Palvin Sözleri

Barbara Palvin’in Kıvanç Tatlıtuğ İle İlgili Sözleri, Barbara Palvin’in Özlü Sözleri, Barbara Palvin’in Resimleri, Barbara Palvin’in Tweetleri, Barbara Palvin’in Twitter Sözleri, Barbara Palvin’in Futbol İle İlgili Sözleri, Barbara Palvin’in Ünlü Sözleri, Barbara Palvin’in Unutulmaz Sözleri.

Macaristan doğumlu dünyaca ünlü güzel Macar model Barbara Palvin’in sözleri:

Hislerimiz karşılıklı, belki ondandır. Türkiye’yi çok seviyorum, dediğiniz gibi çok da Türk hayranım var. Ne zaman fotoğraf paylaşsam altında hemen Türkçe yorumlar oluyor. Çok mutlu oluyorum. Neredeyse Türkçe öğreneceğim yorumlar sayesinde… Bir fotoğraf çekimi için Çeşme’ye gittim, harikaydı. Herkes çok dost canlısı; doğası muhteşem. En kısa zamanda İstanbul’a da gelmeyi çok istiyorum çünkü arkadaşlarım öve öve bitiremiyor. Halihazırda Türk arkadaşlarım da var: Birlikte Mavi’nin iki reklam kampanyasında çalıştığım Serenay ve Kıvanç Tatlıtuğ. İkisi de çok sempatik insanlar… İstanbul’a gelip onları da ziyaret etmek isterim.

Ailemde hiç Türk yok, o yüzden ne yazık ki Türk değilim.

Serenay Sarıkaya ile çalıştığım için çok şanslıyım. Şunu söylemeliyim: Gerçek hayatta filmlerde ya da çekimlerde göründüğünden çok daha güzel. Fotoğraf çekiminde de çok yardımcı oldu: Günün sonunda ben oyuncu değilim, modelim. Ondan aldığım taktiklerle kendimi artist gibi hissettim.

Gerçekten çok spor yapıyorum: Pilates, boks, yoga, crossfit, aklınıza ne gelirse..ç Sağlıklı besleniyorum, çok su içiyorum. Bilindik şeyler ama en çok bunlar işe yarıyor.

Çok değişmedim ama olgunlaştım. Hâlâ aynı kızım. Özellikle de evde: Benim seksi olduğumu düşünüyorsanız, bir de ev hallerimi görmeniz lazım.

Kıvanç süper cool biri. Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Mavi Jeans reklamında oynaması üzerine.

Sevdiğim modeller Vodianova ve Kate Moss’tur.

Favori bir Justin Bieber şarkım yok ama ondan hoşlanmıyorum demiyorum.

Hem yakışıklılık hem cool’luk. Bu kadar da olmaz ki.  Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Mavi Jeans reklamında oynaması üzerine.

Sevgililer Gününüz kutlu olsun! Aşkı hissediyorum! #Barbellos bu yıl benim de sevgilim var!  Twitter’dan Sevgililer Günü’nde attığı tweet.

Futbola bayılıyorum, çocukken çok oynardım.

Sadece kendim olmak, Barbara Palvin olarak yaptığım işte başarılı olmak benim için en önemlisi.

Tam bir süt çocuğuyum ve süte bayılırım. Her gün mutlaka içerim. Süt cildimin iyi görünmesini ve kendimi her zaman dinç ve enerjik hissetmemi sağlıyor.

Arkadaşlarımla alışverişe çıktığım sıradan bir gündü. Sokakta yürürken yanıma bir adam geldi ve bir süre beni inceledi. Ben ne olduğunu anlamaya çalışırken “Model olmak ister misin?” diye sordu. Ve hemen sonra kendimi moda dünyasının içinde buldum.  13 yaşındayken Budapeşte sokaklarında keşfedilmesi üzerine. 

Herkes kendi gibi olmalı ve herkes hep kendini geçmeye çalışmalı.

3.13/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.