Bana İkimizi Anlat-Ahmet Batman

Bana İkimizi Anlat Kitabını Oku, Bana İkimizi Anlat Pdf, Bana İkimizi Anlat Kitap Sözleri, Bana İkimizi Anlat Kitabını İndir, Bana İkimizi Anlat Kitabının Özeti, Ahmet Batman Oku, Ahmet Batman Kitapları, Ahmet Batman Bana İkimizi Anlat, Ahmet Batman En Güzel Sözlerini sitemizde bulabilirsiniz.

‘’Soğuk Kahve’’ ve ‘’Sabah Uykum’’ yazarından ‘’Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar.’’

‘’Soğuk Kahve’’ ve ‘’Sabah Uykum’’ adlı kitapları ile bestseller arasına giren Ahmet Batman‘ın son kitabı Bana İkimizi Anlat Destek Yayınları aracılığı ile çıkmıştır.

Ahmet Batman‘ın en güzel aşk, sevgi, özlü, anlamlı sözlerinin yer aldığı Bana İkimizi Anlat kitabı 184 sayfadan oluşmaktadır.

Ahmet Batman‘ın Bana İkimizi Anlat kitabından en güzel sözler, en güzel alıntılar:

Benim bir mucizeye ihtiyacım vardı ve hayat karşıma seni çıkardı.

Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar.

Senden ikimizi dinlemeye geliyorum.

Hayat, iki yarımın bir bütün olmasından ibaret. Şimdi ya yarım kalacaksın yada ona ikinizi anlatacaksın.

Kokusuna alıştığınız bir insanı unutamazsınız.

İkimiz ne kadar uzun cümleyiz.

Geç kalma artık, bana ikimizi anlat.

İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.

Alnınız diyorum küçük hanım, en çok benim dudaklarıma yakışır.

Hayat bana o şansı vermedi. Bizim yaşadığımız aşk olamaz. Olsa olsa arkadaşlıktı. Sana bunu bir türlü anlatamadım.

Bilirsin işte, belki de bilmezsin. Kadın ruhundan anlıyor olabilirsin ama sonuçta bir kadın değilsin. Soyadın, diyorum bana yakışır mıydı diye düşündüm geçenlerde.

Bu ne demek biliyor musun? Bir kadın olsan beni daha iyi anlardın ama ben yorulmam bir şeyleri anlatmaktan.

Biz kadınlar öyle önümüze gelen her adamın soyadını adımıza ekleyip ”Acaba nasıl oldu? Yakıştı mı?” diye düşünmeyiz. Ben bunu geçenlerde ilk defa düşündüm. Sen benim olsan, yeni bir başlangıç yapsak ve hayat bize gülse nasıl olurdu acaba diye hayal ettim. Beni deli gibi seven bir adama bu şansı vermeyi çok isterdim.

Adamlık, bir kadını bir ömür sevmekten geçer. Kadınlık da kendini bir ömür sevecek adamın değerini bilmektir. Kimin için yaratıldığını bilmiyorsun elbette ama bu hikâyenin başrolü sensin. Aşkı senin, acısı senin. Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.

Her şeye rağmen bilmediğim bir hikâyenin başrolünü oynuyorum. Sonu nereye gider belli değil, seveceğim kaç şarkı kaldı bilmiyorum. Herkes gibi, her şeyden habersiz yaşıyorum. Ne zaman karşıma çıkarsın, hangi şarkıda ilk dansımızı ederiz hiçbir fikrim yok. Ayrıntılara takılmaya gerek yok belki de… Hikâyeme katıldığın gün sarılır konuşuruz bunları.

Hayat, elimizde olanlara verdiğimiz değer ile hayal ettiklerimize verdiğimiz değer arasında gizlidir. Elinde olanın değerini bilen insan ne muhtaç olur ne mutsuz. Elindekinin değerini bilmeyen insan ise ne kurduğu hayallere kavuşabilir ne de mutlu olabilir. Hayat er ya da geç bize bunu öğretir. Bana ikimizi Anlat Ahmet Batman sozleri

Bu hayatta herkesin bir hikayesi vardır. Herkes yaşamak için doğar ve aslında yaşayamadan, sadece bir şeyler için çırpındıktan sonra hayata veda eder. Bizler doğum ile ölüm arasındaki o ince çizgide yaşamayı unutan insanlarız. Her hayat bir birincilik ile başlar. Aynı şey senin için de geçerli. Eğer şu an bunu okuyorsan, sen de o birincilerdensin.
Şu an kendi hikayenin başrolündesin. Bense seni bambaşka bir hikayeye çağırıyorum.

4.31/5 (254)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.