Babil Taşı Görünmez Kütüphane-Genevieve Cogman

Genevieve Cogman’ın İlk Romanı Babil Taşı Görünmez Kütüphane

FRP oyunlarına yazarlık yapmasına rağmen Genevieve Cogman’ın ilk kitabı Babil Taşı Görünmez Kütüphane adlı kitabıdır.

Babil Taşı Görünmez Kütüphane Genevieve Cogman’ın ilk kitabı olmasına rağmen oldukça sürükleyici ve etkileyici bir roman olmuş.

Yazar Genevieve Cogman’ın Babil Taşı Görünmez Kütüphane adlı kitabı Türk okuyucularla buluştu. Timaş Yayınları’ndan 2016 yılının Mart ayında çıkmıştır.

Genevieve Cogman’ın Türkiye’de Timaş Yayınları tarafından yayımlanan Babil Taşı Görünmez Kütüphane kitabının Türkçe çevirisini Müge Atalay Bayyurt yapmıştır.

Müge Atalay Bayyurt tarafından Türkçe çevirisi yapılan Genevieve Cogman’ın Babil Taşı Görünmez Kütüphane romanının sayfa sayısı 384’dür.

Genevieve Cogman’ın Babil Taşı Görünmez Kütüphane kitabından alıntılar:

Gizli ajanlar, çalıntı kitaplar, kaosun hüküm sürdüğü bir dünya… Tehlikeli bir görevin peşinde, olağanüstü yaratıklar, kontrolsüz sihir ve sırlarla dolu bir hikâye…

Gizemli bir kütüphanenin casusu Irene, yardımcısı Kai ile birlikte alternatif bir evrendeki Londra’ya göreve giderken, aradıkları kitabı bulmaya çalışmanın başlarına bu kadar bela açacağını düşünmemişlerdi. Babil Tasi gorunmez kutuphane Genevieve CogmanKötücül perilerin, ejderhaların, zeki dedektiflerin, gözünü hırs bürümüş rakiplerin ve onları öldürmeye niyetli düşmanların arasında kaldıkları bu dünyada, Irene ve Kai’nin yapmak zorunda oldukları tek bir şey vardı: Kitabı herkesten önce ele geçirmek…

Sherlock Holmes’ün Londra’sını, Doctor Who’nun zekâsını, Harry Potter’ın sihirli dünyasını seviyorsanız; bu kitabı sevmemeniz mümkün değil!

3.75/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.