Baba Kalbin Kanamış-Volkan Durak

Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış Kitabından Resimli Sözler, Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış Kitabından Resimli Alıntılar, Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış Kitabını Oku, Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış Kitabının Özeti, Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış Kitabının Konusu, Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış Kitabından En Güzel Şiirler, Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış Kitabından Aşk Sözleri.

Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış kitabı P Kitap Yayıncılık tarafından yayımlandı. 2015 yılında P Kitap Yayıncılık tarafından yayımlanan Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış kitabı 176 sayfadan oluşmaktadır.

Volkan Durak’ın Baba Kalbin Kanamış kitabından alıntılar:

Şikâyet ettiğimiz her kadının mazisinde bir erkeğin neden olduğu yaralar saklıdır.

Bu bir bekleyiş ve belki de bir gelmeyiş… Az önce gökkuşağı perisinin renklerini taktım gözlerime. Ondan kalan mirasımla çıkacağım yola. Kitaplara anlatacağım derdimi. Öyle renkli cümleler kuracağım ki; hiç kimse mutsuzluğumu anlamayacak yazdıklarımdan.

Belki sen, kelimelerimin şifresini çözene kadar bu böyle sürecek. Umarım bir an bile olsa aşkına sahip olabilmişimdir. Bunu bilmek beni mutlu ederdi. Sen iyisi mi dokuz sekizlik deli deme bana. Bundan böyle dört dörtlük bir aptalım ben… Ve baba sen… Fark ettin mi baba? Ben fark ettim… Kalbin Kanamış.

Bazen bir hurdacı arabasını, bazen eski bir çöplüğü andıran gönlümün hikâyeleri.

Derdim kadınların iyi adamlarından olmam. Yüzüm cennet bahçesidir. Vur enseme al lokmamı. Sözlüğümde hayır yok. Evetlerden kurulu cümlelerim. Daha çok ise peki, olur, tamamlardan. Bildiğin erkeğin enasiyim işte.

Giden sevgilinin ardından söylediği lafın altında yatan belliydi. Sevinç gözyaşlarıyla yıkanmak isterdi. Kurak toprağına su değsin isterdi. Olmayınca olmuyordu. Vazgeçtim, demek işin bahanesiydi.

Söyleyince acımıyor. Sarılınca acıyor.

Her kadının kokusu farklıdır. Her kadının kokusunu alırsın. Ama ömür boyunca bir kadının kokusunu duyarak yaşarsın.Baba Kalbin Kanamis Volkan Durak sozleri

Bu kadar acı bakma. Dilim yanıyor, konuşamıyorum. Sen kimsenin ulaşamayacağı kadar uzak, uzaklara değecek kadar güzelsin. Bir gün o ateş seni yeniden ısıtacak. Boş ver, üzülme sen. Ömür tükenmeden umut bedeni terk etmezmiş. Sakın vazgeçme.

Titreyen dudakları en sevdiğim dostuma emanet edip, hüzün seferlerindeki bir aşkın dümenine geçtim ben. Yolun sonu yalnızlıktı.

3.4/5 (20)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.