Azer Bülbül Sözleri

Azer Bülbül’ün Müslüm Gürses İle İlgili Röportajından Hey Cimbom Hey Şarkısı, Azer Bülbül’ün Ölmeden Önceki Son Röportajı Sözleri, Azer Bülbül’ün Gerçek İsmi Nedir, Azer Bülbül’ün Söylediği Özlü Sözler, Azer Bülbül’ün Unutulmaz Sözleri.

Gerçek adı Subutay Kesgin olan arabesk fantezi müziğin efsane sanatçılarından 7 Ocak 2012 tarihinde 43 yaşında Antalya’da kaldığı otel odasında kalp krizi sonuncu ölen şarkıcı Azer Bülbül’ün sözleri:

Antalya’yı tercih etmemin nedeni değerli dostlarım, aile büyüklerimin burada olmasıdır. Antalya’yı çok beğendiğim için buradayım. Şimdiye kadar 21 kaset çıkardım. Duygularım adlı 22. kasetimi de yeni çıkardım. Müzikseverlere hayırlı uğurlu olsun. Antalya’da sahne programı öncesi Antalya’nın bir yerel gazetesine verdiği röportajdan.

Kurşun Yedim Sol Yanımdan diye bir parça söyledim, onunla birlikte Azer Bülbül oldu. Kendiliğinden oluverdi.

Sürekli Anadolu’yu geziyorum, onların bulunduğu şehirlere gidiyorum. Oralarda programlar yapıyorum. Halkın içindeyim hiç kopmuyorum onlardan.

Zengin fakir olduğu müddetçe sevda ulaşılmazlığı var.

Müslüm dede oldu, bana artık baba derler. O dedemiz artık.

Azer Bulbul Sozleri18 ay uyuşturucu tedavisi gördüm. 1.5 yıldır da temizim. Artık o günleri anmak bile istemiyorum.

Benim adım aslında Subutay Keskin, Yıldız Tezcan, Azer Bülbül adını verdiler bana.

Hey cimbom hey, hey cimbom hey bu sene de şampiyonuz hey cimbom hey, hey cimbom hey. Azer Bülbül ve Müslüm Gürses efsane röportajında Azer Bülbül’ün söylediği Hey cimbom hey şarkısı.

2/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.