Az Mantıklı Konuş-Aylem Güngördü

Wattpad‘de binlerce kişi tarafından okunan bir hikaye; Az Mantıklı Konuş.

Az Mantıklı Konuş adlı Wattpad hikayesi 2015 Aralık ayında raflarda yerini aldı.

Wattpad okuyucuları tarafında çok beğenilen ve sonrasında kitap haline gelen Aylem Güngördü’nün Az Mantıklı Konuş romanı Papillon Yayınları’ndan çıktı.

Papillon Yayınları tarafından yayımlanan Aylem Güngördü’nün Az Mantıklı Konuş romanının 2015 yılının Aralık ayında yayımlanan birinci baskısı 220 sayfadan oluşmaktadır.

Aylem Güngördü’nün Az Mantıklı Konuş romanına yapılan yorumlar gayet olumlu. Özellikle yazarın ilk kitabı olması nedeni ile yazar Aylem Güngördü hakkında olumlu yorumlar yer almakta.

Aylem Güngördü’nün ilk kitabı olan Az Mantıklı Konuş adlı eserini okuyanlar olsun Wattpad’da hikayesini okuyanlar olsun okurken keyif aldıkları türden bir hikaye olduğunu söylemektedirler. Ayrıca Aylem Güngördü’nün Az Mantıklı Konuş adlı eserinde çok komik olaylar yer almaktadır.

Aylem Güngördü’nün Az Mantıklı Konuş romanından alıntılar:Az Mantikli Konus Aylem Gungordu

Bir gün en yakın arkadaşınız siz evde sürekli pinekleyip aşk filmleri izlerken, sizinle hayatınızı değiştirecek bir anlaşma yapsa ne derdiniz? Hatta biraz daha açalım… Bu anlaşmanın içeriği, tanımadığınız her adamın görüşme teklifini gerçek aşkı bulabilmek için kabul etmek zorunda olmanız olsa? Cevabınızı duyuyor gibiyim. Hayır değil mi? Ben ne yaptım? Kabul ettim! Gerçek aşkımı buldum mu sizce? Gelin size şunu baştan bir anlatayım…

3.28/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺