Ayşecan Tatari Sözleri

Çocuklar Duymasın Dizisindeki Duygu Kimdir, Ayşecan Tatari’nin Sözleri, Ayşecan Tatari’nin Çocuklar Duymasın Dizisi Hakkındaki Sözleri, Ayşecan Tatari’nin Hayatı, Ayşecan Tatari’nin Son Yeni Hali, Ayşecan Tatari’nin Söylediği Sözler, Ayşecan Tatari’nin Oyunculuk Hakkındaki Sözleri, Ayşecan Tatari’nin Yaşı, Ayşecan Tatari’nin Memleketi, Ayşecan Tatari Hakkında.

Ayşecan Tatari’nin sözlerine yer vermeden önce kısaca Ayşecan Tatari kimdir tanıyalım.

Ayşecan Tatari 9 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ayşecan Tatari, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, yönetmen Aliye Uzunatağan’ın kızıdır. Ayşecan Tatari’nin boyu 164 cm’dir.

Türkiye Ayşecan Tatari ismini Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Duygu rolü tanıdı. Ayşecan Tatari’nin son halini merak edenler içinde sitemizde Ayşecan Tatari’nin yeni halinin resmi de yükledik.

Çocuklar Duymasın dizisinin Duygu’su, Ayşecan Tatari’nin sözleri:

Oyunculuğa başladığım yılları artık neredeyse hatırlamıyorum bile. İlk dizim annem Aliye Uzunatağan ileydi. Annem ile birlikte aynı sette olmak hoşuma gidiyordu. Ben neredeyse Çocuklar Duymasın bittikten sonra farkına vardım bu işi ciddi olarak yapmak istediğimin.

Oyunculuk eğitimi için Amerika’ya gittim, 2,5 yıl New York’ta Stella Adler Studio of Acting’de okudum. Şu an kafam, oyunculukla ilgili daha başka bir yerde.

Dot ekibi Festen’i oynuyordu, ben de izlemeye gittim. Murat Daltaban’a, Ben bir şekilde gelmek istiyorum, ne iş olursa yaparım dedim. O da, Gel dedi. Ondan sonra Dot’a gidip gelmeye başladım ve kısa bir süre sonra Sarı Ay adlı oyunda oynadım. Her haftam oyunla dolu geçiyor. Aysecan Tatari SozleriFiziksel olarak zorlayıcı ve belli bir disiplinde yaşaman gereken bir oyun. Zaten tiyatroda haftada iki gün ekipçe katıldığımız beden derslerimiz oluyor.

Amerika serüvenim oldukça keyifliydi. Başka bir ülkede tek başına yaşamayı başarabilmek, herhalde hayatta herkesin bir kere yapması gereken bir şey. Orada bir sürü duvarım yıkıldı, çok fazla kendimle kaldım, büyüdüm.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺