Aynada Aşk Vardı-Duygu Asena

Aynada Aşk Vardı Kitabının Yazarı Kimdir, Duygu Asena’nın Aynada Aşk Vardı Kitabını Oku, Duygu Asena’nın Aynada Aşk Vardı Kitabının Konusu, Duygu Asena’nın Aynada Aşk Vardı Kitap Özeti, Duygu Asena’nın Aynada Aşk Vardı Kitabından Sözleri, Duygu Asena’nın Aynada Aşk Vardı Kitabı Hakkında.

Duygu Asena’nın ‘Aynada Aşk Vardı’ adlı kitabından alıntılar:

Üç kuşak kadını anlatıyor Duygu Asena: anneanne, kız ve torun… Üç kuşak kadını anlatıyor Duygu Asena: anneanne, kız ve torun… Hepsi aynı yaşta. Hepsi de 16 yaşında, 35 yaşında, 42 yaşında.  Ve elbette hepsi de âşık… Yaşadıkları aşkların bazısı acılı, bazısı eğlenceli, bazısı mantıklı; bizi güldürüyor, kızdırıyor ve hüzünlendiriyor. “Aynada Aşk Vardı”yı, Duygu Asena’nın önceki kitapları kadar zevkle okuyacaksınız.

Duygu Asena, o bildiğiniz akıcı, yalın ve etkileyici anlatımıyla yine karşınızda. Yazarın beşinci kitabı “Aynada Aşk Vardı” çarpıcı kurgusuyla sizi gene içine alıverecek.Aynada Ask Vardi Duygu Asena

Gene kadınlar, gene erkekler, gene aşklar…  Üç kuşak kadın; anneanne, kız, torun… Nilüfer Berlin’de Hitler’i dinliyor. Nilgün Ay’a inen astronotları izliyor. Nil Sting konserinde…  Hepsi aynı yaştalar. Hepsi de 16 yaşında, 35 yaşında, 42 yaşında. Ve elbette hepsi de aşık… Aşkların kimi acılı, kimi komik, kimi mantıklı. Onlar sizi güldürecekler, kızdıracaklar, hüzünlendirecekler. “Aynada Aşk Vardı”yı en az Duygu Asena’nın öteki kitapları kadar severek okuyacaksınız.

4/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺