Aykut Kocaman Sözleri

Aykut Kocaman’ın Unutulmaz Sözleri, Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe İle İlgili Sözleri, Aykut Kocaman’ın Derbi Sözleri, Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi Sözleri, Aykut Kocaman’ın Galatasaray Hakkındaki Sözleri, Aykut Kocaman’ın Spor Sözleri, Aykut Kocaman’ın Futbol Sözleri.

Bu yazımızda Türk futbolunun unutulmaz oyuncularından olan teknik direktör, yorumcu, spor adamı Aykut Kocaman’ın sözlerine yer vereceğiz.

Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcularından olan ve bir dönem Fenerbahçe’nin teknik direktörlüğünü yapmış teknik direktör Aykut Kocaman’ın sözleri:

Galatasaray maçı olmasından önce bizim için Şampiyonlar Ligi’ne gitme maçıydı. Kazandık. Bütün oyuncularımı kalitenin yanı sıra yürekli mücadelelerinden dolayı kutluyorum. Galatasaray maçı için bir geri dönüş hikayesi anlatmanın gereği yok. Galatasaray maçları, Fenerbahçeli futbolcuların kendini hazırladığı maçlardı. TT Arena’da yaşananlara yakın şey oldu. O statta olanlar, Galatasaray’ın yaptıkları çok konuşulmuyor. Muazzam bir abluka oluyor. O nedenle Galatasaraylılar garipsemesin. 12.05.2013 Tarihinde Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 2-1 yendiği maçtan sonra.

Herkes bu stadın cehennem olduğunu anlatıyordu. Galatasaray taraftarlarından özür dilerim ama sıkıcı bir maçtı ve hiçbir şey kaçırmadılar. Haftaya gerçek stat ve taraftarı görsünler.

Gerçekten sahada bizim şike yaptığımızı gösteren, futbolun doğal akışına aykırı bir şeyler yaptığımızı gözümüze sokacak birileri varsa, göstersinler. Şahsım adına beyan ediyorum, çekilmeye hazırım. Geçen sene sahanın içi tertemizdi, sahanın içini kirletmeye çalışıyorlar, çok ayıp ediyorlar.

Türkiye’deki futbol medyası takımlar ve futbolcular üzerinde çok etkili. Oyuncular bazen bu gücü arkasına alıyor bazen de altında ezilebiliyorlar.

Önümüzdeki yıllarda Recep ve Salih bu takımın değişmez isimleri olacaklardır.aykut kocaman sozleri

Ülke futbolu olarak hiçbir zaman Barcelona Real Madrid düzeyine çıkamayacağız. UEFA Çünkü onlar yapıyor biz izliyoruz. Oralara çıkabilmek için bir şeyler üretmemiz gerekiyor. Bunun en önemli yolu da büyük takımlarımızı antrenör takımı yapmaktan geçiyor. Antrenörlerimizi itibarsızlaştırmamak gerekiyor. Takımlarımızın başına Schuster, Rijkard, Aragones, Bel Bosque gibi isimler geldi. Ama adamları sadece eleştirdik.

3.5/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.