Ayaklı Bela-Jamie McGuire

Jamie McGuire’nin Romanları, Jamie McGuire’nin Ayaklı Bela Romanının Konusu, Jamie McGuire’nin Ayaklı Bela Romanının Özeti, Jamie McGuire’nin Ayaklı Bela Kitabından Sözler, Jamie McGuire’nin Ayaklı Bela Kitabından Alıntılar.

Jamie Mcguire’nin Türkiye’de 2013 yılında Yabancı Yayınları’ndan çıkmış olan özgün adı Walking Disaster Türkçeye ise Ayaklı Bela olarak çevrilen romanı 472 sayfadan oluşmaktadır.

Yabancı Yayınları tarafından yayımlanan Jamie McGuire’nin orijinal adı Walking Disaster olan Ayaklı Bela romanının Türkçe çevirisini Boran Evren yapmıştır.

Walking Disaster yani Ayaklı Bela romanı Jamie McGuire’nin New York Times Bestsellers listesine de girmiş bir romanıdır.

Jamie McGuire’nin Ayaklı Bela romanından alıntılar:

Aşıksan başın belada!

Abby Abernathy; geçmişini unutmak için kalkıp uzak bir şehre okumaya gelen, temkinli, kendi hâlinde bir kız. Travis Maddox; hayatını dövüşerek kazanan ve aşka inanmadığı için tek gecelik ilişkilerle avunan bir erkek. Aşk ve bela birbirine hiç bu kadar yakışmadı…

Travis annesinden hayatla ilgili iki şey öğrendi: Aşkı bul. Ve onun için ölümüne mücadele et.

Bu hikâyeyi biliyorum demeden önce bir kez daha düşünün. Her aşk hikâyesinde iki taraf vardır: Esas oğlan ve esas kız. Tatlı Bela’da esas kızı dinledik; peki ya, esas oğlan?

Bir erkeğin aşkı için verdiği mücadeleyi kendi ağzından tüm içtenliğiyle dinlemeye hazır olun…

Alnında biriken ter damlalarına ve güçlükle soluk alıp vermesine rağmen hasta gibi görünmüyordu. Teninde alışık olduğum o yumuşak parlaklık yoktu ve gözlerinin ışıltısı eskisi gibi değildi ama hala güzeldi. Hayatımda göreceğim en güzel kadın.

Bela geliyorum demez. Tıpkı aşk gibi.Ayakli Bela Jamie McGuire

Benim ona İsa’dan daha çok ihtiyacım var.

Teorilerim umursanmadı çünkü dünyanın düzeni böyle değildi.

Başımı yeninden sallayıp öyle hissetmesem de gülümsemesine gülümsemeyle karşılık verdim.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺