Ayak İzlerim-Erkan Sarıyıldız

Ayak İzlerim Kitabı Erkan Sarıyıldız’ın 2013 Yılında Yayımlandığı Kitabın Adıdır.

Destek Yayınları tarafından 2013 yılında yayımlanan Erkan Sarıyıldız’ın Ayak İzlerim kitabı 240 sayfadır.

Hayat uzun ve çetrefilli bir yol…

Birçoğunuz bu şartların kurbanı olduğu bilinciyle uyurgezer olarak yürüyor… Artık dönüşüm zamanı geldi de geçiyor. Bu yolun çıkmazları ve çukurlarında kaybolmak yerine, daha önce bunların her türünü deneyimlemiş bir farkındalık yolcusunun ayak izlerinin rehberliğinde yola çıkarak, kendi özgün patikanızı oluşturmanın güvenli sularında yüzebilirsiniz.

Bu kitap, yaşamın sırlarını çözmek ve kendinize yeni farkındalıklar katmak için çıktığınız cesaret isteyen farkındalık yolculuğunuzdaki her adımınızda yolunuza ışık tutmak için yazıldı…

Gerçeğinizin farkına vararak hayatınızın kurbanı değil efendisi olmaya, olmazlarınızı olurlara çevirmeye, başkalarının eskilerini soyunup kendi yenilerinizi giyinmeye, sevginin kucağında daha yüksek titreşimli bir hayata uyanmaya hazır mısınız?

Erkan Sarıyıldız’ın Ayak İzlerim kitabından alıntılar:

Önce ruhlar alemi diye bir alem var mı diye sorguladım.

Bu kitap yüzlerce kitabın, saatler boyu yapılan meditasyonların, günlerce alınan eğitimlerin ve kendimi bulma arayışlarımda geçirdiğim her deneyimin bir sentezi olarak yazıldı.

En azından böyle bir başucu kitabı yaz diye ısrar eden dostlarıma, danışanlarıma, öğrencilerime gönül borcum vardı ve ben bunu gerçekleştirmeliydim.

Yaşam sonsuzdur. Biz hep vardık ve olacağız.Ayak izlerim Erkan Sariyildiz

Hepimiz sahneye çıkıp görevimizi icra eden sanatçılar gibiyiz.

Seneler önce gizem merakımın sonucu gelişen ve ardından bildiğimizin dışında bir şeylerin döndüğü ve bizim sadece kendi algıladığımız kadarını anlayabildiğimizle beslenen merakımla başladım araştırmaya. Yani her şey çok güzel ve yaşam denilen süreç kendi içsel dinamikleri içinde ve çevremdeki herkesi bir yerlere götürüyorken merak yüzünden başıma geldi bunlar.

2.75/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺