Audrey Tautou Sözleri

Audrey Tautou’nun En Güzel Sözleri, Audrey Tautou’nun Replikleri, Audrey Tautou’nun Özlü Sözleri, Audrey Tautou’nun Amelie Replikleri, Audrey Tautou’nun Coco Chanel’den Önce Replikleri, Audrey Tautou’nun Seviyor Replikleri, Audrey Tautou’nun Sevmiyor Replikleri, Audrey Tautou’nun Söylemiş Olduğu Sözler.

Amelie, Coco Chanel’den Önce, Seviyor Sevmiyor gibi birçok başyapıta imza atmış dünyaca ünlü Fransız oyuncu Audrey Tautou’nun sözleri:

Ben fazlasıyla Fransızım. Ve Hollywood’ta baskı Fransa’da olduğundan biraz farklı. Tabii ”Kâr garantili” olma kavramı Fransa’da da var ama Hollywood’daki kadar acımasız bir şekilde değil.

Eğer Hollywood’ta bir kariyeriniz olsun istiyorsanız bu farklı bir yol. Bunun için Hollywood’un içinde olmasınız. Ve benim gibi Fransız bir kadın için, bu arkadaşlarımdan ve ailemden ayrı kalmak zorunda olmak demek.Audrey Tautou Sozleri

Romantik hikâyeleri, komedileri seviyorum ama tabi ki zorlu filmleri de seviyorum. Size farklı şeyler sunabiliyor. Entelektüel anlamda farklı bir heyecan var.

Sanırım film bir mucize gibiydi ve insanların kalplerine dokunmayı başardı. Onu tanımlayabilmek mümkün değil. Kültürleri, milliyetleri ne olursa olsun herkesin gönlüne girmeyi başardı… Amelie filmi için.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺