Aşkın Kokusunu Aldım-Meral Kır

Yolum Aşka Düştü, Aylardan Aşk Kitaplarının Yazarı Meral Kır’ın 2016 Yılında Çıkan Yeni Romanı; Aşkın Kokusunu Aldım

Yazar Meral Kır’ın Aşkın Kokusunu Aldım romanı raflarda yerini aldı. Meral Kır’ın Aşkın Kokusunu Aldım adlı kitabı Aspendos Yayıncılık etiketi ile çıktı.

Aspendos Yayıncılık’tan 2016 yılının Mayıs ayında çıkan Meral Kır’ın Aşkın Kokusunu Aldım romanı 472 sayfadan oluşmaktadır.

Aşk romanlarını, kitaplarını sevenler Meral Kır’ın Aşkın Kokusunu Aldım romanını mutlaka okumalı.

Meral Kır’ın Aşkın Kokusunu Aldım kitabından alıntılar:

Aşktan kaçan bir kadın… Aşktan yanarak vazgeçmiş bir adam… Yaralarını sarmalarına engel olan yalanlar ve geçmişten gelen büyük sırlar…

Hiçbir aşk bu kadar imkânsız olmamış ve hiç kimse aşkı bu kadar çok istememişti.

Futboldaki büyük başarılarını antrenörlüğüne de taşıyan Barış Dağlı için hayat, tek ailesi olan Fırat’tan ibaretti. Onu korumak adına, ustaca kullandığı kelimeleriyle karşısındakini çileden çıkaran Serra Sancaktar’ı hayatına dâhil etmeye karar verdiğinde genç kadının menekşe kokusunu hesaba katmamıştı. Üstelik artık kalbi gibi takımı da tehlikedeydi. Hırsına yenilen oyuncusunun ölümünün ardındaki sırlar, karanlık geçmişi yeniden aydınlattığında Barış’ın önce kalbini, sonra da Serra’yı kurtarması gerekecekti.

Güçlü ve başarılı Serra Sancaktar, etrafına ördüğü duvarların arasında örnek bir hayat yaşarken kendini büyük bir skandalın içinde bulmuştu. Üstelik onu, ailesi için bir tehdit olarak gören Serra, hayatını kâbusa çevirmeye kararlı olan Barış Dağlı’nın puslu gözlerine baktığı andan itibaren artık eski Serra değildi.Askin Kokusunu Aldim Meral Kir

Her zorluğa direnen Serra’nın gücü bir tek aşka yetmediğinde, kırılan kalbinin parçalarını toplaması hiç kolay olmamıştı. Çünkü tüm bencilliği ve hainliğiyle, başka bir kadının yaktığı bu adama âşıktı.

Soluksuz okuyacağınız bir macera ve her satırında size kendini hissettirecek amansız bir aşk hikâyesi…

3.83/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺