Aşk’a Tutunmak-Ahmet Şefik Kemal

Ahmet Şefik Kemal’in Aşk’a Tutunmak Kitabını Oku, Bilal Karabulut’un Aşk’a Tutunmak Kitabını Oku, Ahmet Şefik Kemal’in Aşk’a Tutunmak Kitabından Alıntılar Sözler, Ahmet Şefik Kemal’in Aşk’a Tutunmak Kitabı Hakkında.

Bilal Karabulut’un Ahmet Şefik Kemal ismiyle kaleme almış olduğu Aşk’a Tutunmak adlı romanından alıntılar:

İnsanoğlunun kaderine yazılı olan “üç farklı aşk hali” Biri gerçek, diğer ikisi yanılsamadan ibaret üç aşk! İşte en büyük sır… Bu sırra ermek de, gerçek aşkı bulmak da senin seçimlerinde.

Ne var ki hayat her zaman planlandığı gibi yaşanılamayan, garip bir oyundu ve yeni bir başlangıç için ilk başlanan ve asla dönmeyeceğim denilen yere döndürebilmekteydi insanı.

Ziyaretin kısası makbuldü, ama bunu bilmiyordu mutsuzluklar.

Kim bilir elindeki ahşap tokmakla kaç darbe vurmuş olan bakırcı ustasının el emeği göz nuru sinmekteydi bu çaylara, gizemli bir tılsım misali.

Olağanüstü bir felsefi derinliğe ve farklı bir anlatım tarzına sahip SARSICI BİR ROMAN… Kelime kelime, sindirile sindirile okunması gereken bir başucu kitabı. Birbirinin benzeri anlatılardan sıkıldıysanız bir de Aşka Tutunmak’ı okuyun derim. Prof. Dr. Haydar Çakmak (Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü)aska tutunmak ahmet sefik kemal

Okuduğum en çarpıcı roman. Müthiş bir kurgu ve muhteşem bir anlatım gücü… Ve en önemlisi yazarın hayata dair, arayışlarımıza dair inanılmaz saptamaları… Dr. Özge Can (Dokuz Eylül Üniversitesi Dilbilim Bölümü)

Hayatı, insanları ve en önemlisi kendinizi anlamakta ve anlamlandırmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Ne için, neden, kim için bunca mutsuzluklarım mı diyorsunuz? Velhasıl siz de tutunamayanlardan mısınız? Öyleyse Aşka Tutunmak’ı mutlaka okuyun. Pınar Öztaş (Edebiyat Öğretmeni)

3/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺