Aşka Dönüş-Mauro Mevlud Martino

Mauro Mevlud Martino’nun Eserleri, Mauro Mevlud Martino’nun Romanları, Mauro Mevlud Martino’nun Kitapları, Mauro Mevlud Martino’nun Aşka Dönüş Kitabını Oku, Mauro Mevlud Martino’nun Aşka Dönüş Kitabından Alıntılar, Mauro Mevlud Martino’nun Aşka Dönüş Kitabının Konusu, Mauro Mevlud Martino’nun Aşka Dönüş Kitabından Sözler.

‘’Rücu’’ adlı kitabın yazarı Mauro Mevlud Martino’dan müthiş bir kitap daha ‘’ Aşka Dönüş’’. Mauro Mevlud Martino, bir adamın, ışığa doğru yükselmek için nasıl içe yöneldiğini ve karanlığın içindeki her şeyi terk etmek zorunda kalışının öyküsünü anlatıyor kitabında. Mauro Mevlud Martino’nun ‘’ Aşka Dönüş’’ kitap alıntıları, sözleri:

Çoğunlukla demeliyim. Çoğu zaman, yaşamam gereken hayatı yaşamadığımı hissediyorum.

Tanrı bize yardım edecektir. Tanrı daima yardım eder.

Kızının adeta bir kopyası annesi ağaç yaşken eğilir atasözünün gerçek hayattaki ispatı gibiydi.aska donus Mauro Mevlud Martino

Doktor alarmı susturmadan evvel özenle traş edilmiş kulaklarla ilgili takıntımdan söz etmiş, üzerine alınmadığını görünce de anlatmaya devam edip, Aspendos’la ilgili sürekli gördüğüm rüyadan bahsetmiştim. Bu rüyada eski bir tiyatronun kalıntılarını görüyordum ve her defa­sında, tam o sırada sahneden geçerken, ‘Bilmem anlatabiliyor muyum?’ sorusunu soran Shen Canary’nin bulunduğu yerin tam yukarısına denk düşen eski sütunlardan birinin üzerine belirgin bir biçimde kazınmış olan ‘Aspendos’ yazısını görüyordum.

2.55/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.