Aşk Yakar-Rebecca Donovan

Rebecca Donovan’ın Aşk Yakar Kitabından Resimli Sözler, Rebecca Donovan’ın Aşk Yakar Kitabından Resimli Alıntılar, Rebecca Donovan’ın Aşk Yakar Kitabını Oku, Rebecca Donovan’ın Aşk Yakar Kitabından Alıntı, Rebecca Donovan’ın Aşk Yakar Kitabından Sözler.

Rebecca Donovan’ın ‘’ Aşk Yakar’’ adlı kitabına yapılan yorumlar:

Oldukça duygusal ve yürekleri ısıtan bir son. İnsanı daha ilk sayfadan içine çekip sürükleyen bir kurgu. Tek kelimeyle enfes… Colleen Hoover, Hopeless – New York Times Bestseller Yazarı

Uzun zamandır böylesine bir aşk hikâyesi okumadığınıza eminim… Guardian

Rebecca Donovan’ın USA TODAY Bestseler Nefes Serisi üçüncü kitabı ”Aşk Yakar”dan alıntılar:

İnsanlar değişir. Ve değişmeye de devam edeceğiz. Bu da sadece sana her defasında yeniden âşık olacağım anlamına geliyor.

Seni sevmek ateşlere atlamaktır. Seninle ya da sensiz.

Ne anılar bırakabilir peşini ne de kalbinin derinliklerine gömdüğün o adam… Çünkü aşk yakar, kül eder; onu taşıdığın müddetçe küllerinden yeniden doğar. Dünyada oldukça büyük yankı uyandıran Nefes serisinin bu son kitabını elinizden bırakamayacak ve son sayfasına kadar soluksuz okuyacaksınız.

O benim yaşama sebebimdi. Beni suyun yüzeyine çıkaran onun sözcükleriydi. Beni kurtaran onun nefesiydi. Şimdi yine pes etmemem için sarıyordu kollarıyla beni. O benim gücüm ve kendime karşı gösteremediğim sevgimdi. O beni nasıl bırakamıyorsa ben de onsuz yaşayamazdım.

Yalnızlık kimine göre kör bir kuyu, kimine göre sessiz bir oda. Kuyu da, o da da kişinin kendisidir.

Gözlerini aç ve yaşa! Geçmişinin hatalarında yaşamak, geleceğini mahvetmekten başka bir şeye yaramaz.

Unutmaya çalışsan da hayat kendini hatırlatır. Bir ayna gibidir geçmiş ve yaşanılan her acı o aynada bir iz bırakır…

İnsanda bağımlılık yaratan bir tarafı var.  Anlamıyorum ama bırakamıyorum da. Belki de tüm parçalar tamamlandığında ortaya çok güzel bir şey çıkacak olmasındandır.

Kişinin zehri vicdan azabıdır.  Kurtulmanın tek yolu ise, geçmişle yüzleşmektir.ask yakar kitap sozleri

Hiçbir zaman bir seçim yoktu ortada; dünün pişmanlığı,  geleceğin kaygıları seçimleri yok etmişti. Ama ben hep seni seçeceğim, sen benim şimdimsin.

Geçmişinin hatalarında yaşamak, geleceğini mahvetmekten başka bir şeye yaramaz.

Şimdi onu anımsıyordu; varlığı kendisine bu kadar acı veren birinin, yokluğu nasıl olur da aynı şeye yol açardı? Anlamaktansa iç çekmeyi seçti.

3.67/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺