Aşk-Elif Şafak

Elif Şafak’in Aşk Kitabını Oku, Elif Şafak’in Aşk Kitabının Konusu, Elif Şafak’in Aşk Kitabı İngilizce, Elif Şafak’in Aşk Kitabından Alıntılar, Elif Şafak’in Aşk Kitabından Sözler, Elif Şafak’in Aşk Kitabından Resimli Kitap Alıntıları Sözleri.

Elif Şafak’ın 2009 yılında yayınladığı ve satış rekorları kırdığı Aşk romanında, yazar Elif Şafak aşkın hem manevi hem de dünyevi boyutunu ele almıştır. Romanında Aşkı anlatmaya çalışmıştır.Romanın orjinal dili ingilizce olup çevirisini Kadir Yiğit Us yapmıştır.

Elif Şafak’in Aşk romanından alıntılar:

Ya ortasındasındır AŞK’ın merkezinde; ya da dışındasındır, hasretinde.

Ella Rubinntain (40) Amerikalı bir ev kadınıdır. Tipik burjuva değerlerinin hâkim olduğu oldukça varlıklı bir ailesi, düzenli ve görünüşte “sorunsuz” bir evliliği vardır. Üç çocuğunu da büyüttükten sonra bir yayınevinde editör-asistanı olarak iş bulur; görevi A. Z. Zahara adlı tanınmamış bir yazarın tasavvuf felsefesini konu alan tarihi romanını değerlendirmektir.

Ancak hayatının kritik bir döneminde eline aldığı bu kitap, hiç beklemediği bir şekilde Ella’yı derinden sarsacak, dünyevi aşkı keşfetmek adına zorlu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmasına neden olacaktır.

Hayatlarımızın durgun gölünü dalgalandıran taş misali, yüzleşmek zorunda olduğumuz sıkıntılar, acılar… Ve aşkın peşinde kat etmek zorunda olduğumuz zorlu yollar, ödediğimiz bedeller…

Aşk… Kitap içinde bir kitap, hayatın anlamı peşinde bir aşk macerası…ask elif safak kitap alintilari

Aşk… Elif Şafak’tan arayışa, gerçeğe ve keşfetmeye dair bir roman…

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer halen sevebiliyor oluşuma aşık olurdun.

Başlı başına bir dünyadır aşk. Ya tam ortasındasındır, merkezinde ya da dışındasındır, hasretinde.

Seveceksen öylece sev. Ne kusursuz insan ara, ne de insanda kusur.

3.07/5 (28)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺