Ashley Tisdale Sözleri

Ashley Tisdale’nin One Direction Hakkındaki Sözleri, Ashley Tisdale’nin Vanessa Hudgens İle İlgili Sözleri, Ashley Tisdale’nin Hayatı Kısaca, Ashley Tisdale’nin Filmleri, Ashley Tisdale’nin Dizileri, Ashley Tisdale’nin Resimleri, Ashley Tisdale’nin Söylediği Sözler.

Bu yazımızda dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Ashley Tisdale’nin sözlerine yer vereceğiz. Öncesinde Ashley Tisdale Kimdir kısaca tanıyalım.

Ashley Michelle Talya Tisdale ya da kısa adı ile Ashley Tisdale 2 Temmuz 1985 tarihinde New Jersey’de doğdu. Bill Perlman adında bir menajer tarafından henüz 3 yaşında iken keşfedildi. Henüz küçük yaşta müzik ile tanışan 8 yaşındayken Ashley Tisdale Broadway müzikali olan Les Miserables müzikalinde rol aldı.

Birçok reklam filminde de rol alan Ashley Tisdale Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı adlı dizide Maddie Fitzpatrick rolünü canlandırmıştır. Ashley Tisdale Korkunç Bir Film 5, Sharpay’yin Göz Alıcı Macerası, High School Musical 3: Yldızlar Takımı gibi filmlerde rol aldı.

Tam adı Ashley Michelle Talya Tisdale olan Amerikalı güzel şarkıcı ve oyuncu Ashley Tisdale’nin sözleri:

Vanessa Hudgens kardeşim gibi.

Komedi filmi yapmak en sevdiğim işlerden birisidir.

Molly Shannon tanıdığım en komik insanlardan biridir.Ashley Tisdale Sozleri

Bir keresinde Instagram’a yeni uyanmış halimi koymuştum sonraki gün bir adam evime geldi ve beni görene kadar gitmeyeceğini söyledi. Yatakta çekilmiş fotoğrafımı belki de atmamalıydım?

One direction’ı seviyorum.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.