Ashley Benson Sözleri

Ashley Benson’un Emma Stone Hakkındaki Sözleri, Hanna Marin’in Sözleri, Pretty Little Liars Hanna Marin’in Söylediği Sözler, Tatlı Küçük Yalancılar Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir, Tatlı Küçük Yalancılar Ashley Benson’un Söylediği Sözler, Ashley Benson’un Oyunculuk Hakkındaki Sözleri.

Bu yazımızda Ashley Benson’un sözlerine yer vereceğiz. Ashley Benson’un sözlerini paylaşmadan önce kısaca Ashley Benson kimdir tanıyalım.

Tam adı Ashley Victoria Benson olan Ashley Benson orijinal adı Pretty Little Liars olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hanna Marin karakterini canlandıran güzel oyuncu 18 Aralık 1989 tarihinde ABD’nin Kaliforniya eyaletinde doğdu. Ashley Benson, Pixels ve Spring Breaks gibi filmler de rol almıştır.

Ashley Benson’un kısaca tanıdıktan sonra şimdi sıra Ashley Benson’un sözlerine yer vermekte. Amerikalı güzel oyuncu Ashley Benson’un sözleri:

Gösteri başladığında 13 olan hayranlar şimdi 17 oldular. Ve büyüdükçe, biz bu karanlık yerlere gidebiliriz. Bu beni mutlu ediyor. Dürüst olmak gerekirse, karanlık daha iyi.

Oyuncu olmam iyi yalan söylediğim anlamına gelmez.

Şarkı söylemeyi çok seviyorum.

Genellikle bot ve deri ceket giyerim.  Bazen klasik elbiselerde giyiyorum eğlenceli oluyor.Ashley Benson sozleri

Ben hiç bir şey ile gündeme gelmeyi istemiyorum ama şarkı söylemeyi çok seviyorum.

Emma Stone gerçekten bana ilham veriyor ve bence müthiş bir oyuncu. Bence o görüp görebileceğiniz en iyi insan.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.