Arsene Wenger Sözleri

Arsene Wenger’in Jose Mourinho Hakkındaki Sözleri, Arsene Wenger’in Fenerbahçe Hakkındaki Sözleri, Arsene Wenger’in Fenerbahçe Taraftarı İle İlgili Sözleri, Arsene Wenger’in Van Persie Hakkındaki Sözleri, Arsene Wenger’in Galatasaray Hakkındaki Sözleri, Arsene Wenger’in Türk Bayrağı İle İlgili Sözleri, Arsene Wenger’in Beşiktaş Hakkındaki Sözleri, Arsene Wenger’in Şampiyonlar Ligi İle İlgili Sözleri, Arsene Wenger’in Futbol Sözleri, Arsene Wenger’in Spor Sözleri, Arsene Wenger’in Unutulmaz Sözleri.

Arsenal FC teknik direktörlüğünü yapan Fransız futbol adamı Arsene Wenger’in unutulmaz sözleri:

Galatasaray’ın sonraki maçlarını merakla bekliyorum. Oyunları heyecan verici.

Van Persie 39 yaşında ve henüz çocuk sahibi olmamış bir kadın gibiydi. Zamanının daraldığını düşünüyordu.

Zor olan, bir şeyin bitmekte olduğunu hissetmek.

Santos atağa yaptığı katkı ve defanstaki misyonuyla kaliteli bir oyuncu. Brezilya Milli Takımı’nda ve Şampiyonlar Ligi’nde üst düzey tecrübeye sahip. Şampiyonlar Ligi’nde daha önce hiç oynamamış Andre Santos için.

Taraftarımızdan tek isteğim, Türk Bayrağı’na karşı saygılı olsunlar yeter, çünkü Türkler bayrakları için canını verirler.

Biz bu tür maçları oynamaya alışığız. Avrupa’nın tüm zorlu statlarında maç yaptık. Ayrıca böyle atmosferleri görmek isterseniz asıl Fenerbahçe’nin ya da Dortmund’un sahasına gitmeniz gerekir. Biz yeterince alışkınız.

Şampiyonlar Ligi’nde güçsüz takımların da yer alması için çok fazla oynama yapılmaması gerekiyor. Çünkü bu şekilde 5. ve 6. maçların bir anlamı kalmıyor. Bu rekabet kalitesi için çok tehlikeli bir durum. 2007 yılında Şampiyonlar Ligi mücadelesinde Arsenal, Slavia Prag’ı 7-0 yenerken Liverpool da Beşiktaş’ı 8-0 ile geçmişti. Bu iki maçın ardından yaptığı açıklama.

Geriye dönüp baktığımda yaptığım hareketin ve verdiğim reaksiyonun doğru olmadığını düşünüyorum. Baştan sona bu hareket benim futbol sahasındaki davranışım olmamalıydı. Her zaman en ufak şiddete karşı olan bir insan olarak özür diliyorum. Arsene Wenger sozleriBizim için çok önemli bir maç olması nedeniyle üzerimizde takım olarak gerginlik vardı. Hepimizin aklında geçen sezonki 6-0 kaybettiğimiz maç vardı ve bu maç benim 1000. maçımdı Arsenal’de. Tekrar özür diliyorum. Aslında itmeden fazla da bir şey olmadı. Bu bir Rugby maçı olsaydı bu kadar büyütülmezdi. Stamford Bridge’de oynanan Chelsea ile Arsenal maçında Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho’yu saha kenarında itmesi üzerine.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺