Arrow Replikleri

Arrow Dizisinin En Güzel Replikleri, En Güzel Resimli Dizi Replikleri, Dizilerden En Güzel Replikler, Dizilerden En Güzel Resimli Aşk Replikleri, Arrow Dizisinin En Güzel Sözleri, Arrow Dizisinin Konusu Nedir, Arrow Dizisinin Oyuncuları, Arrow Dizisinin Resimli Replikleri, Arrow Dizisinin Resimli Sözleri, Arrow Dizisinin Unutulmaz Sözleri, Arrow Dizisinin Unutulmaz Replikleri.

Amerikan aksiyon, macera dizisi Arrow, kendini suçla savaşmaya adayan ve bunu oklarla yapan bir DC Comics kahramanı olan Green Arrow çizgi romanından uyarlanmıştır. Arrow dizisi Amerikan televizyonlarında The CW Television Network kısaca The CW kanalında yayınlanmaktadır.

Arrow dizisinin 2012 yılında ilk sezonu yayınlanmıştır. Dördüncü sezonu 2015 yılında yayınlanmaya başlamıştır.

Starling Şehri’nin milyarder çapkını Oliver Queen korkunç bir gemi kazasında babası Robert Queen’i ve sevgilisi Laurel Lance’in kız kardeşi olan Sara Lance’i kaybeder. Oliver Queen bu korkunç deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açmaktadır.  Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus’un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Herkes onun da yattakiler ile birlikte öldüğünü düşünmektedir. Oliver Starling Şehri’ne döndükten sonra annesi Moira Queen, şirketin eski mali işler müdürü yeni CEO’su olan üvey babası Walter Steele ve küçük kız kardeşi Thea ile tekrar bir araya gelir.

5 yıl aradan sonra sosyeteyi yakalamaya çalışan ve gündüzleri milyoner rolü yapıp geceleri işlettiği kulübü kamuflaj olarak kullanıp yeşil başlıklı bir kanunsuza dönüşen Oliver, babasının ölmeden önceki son dileği olan Queen ailesinin yanlışlarını düzeltmek için, Starling Şehri’ni eski şanına kavuşturabilmek için, sosyetenin hastalıklarıyla savaşır. Oliver’in kanunsuz kimliği, kızı Sara’nın ölümünden ve eşinin onu terk etmesinden dolayı Oliver’i suçlayan ve kendini kanunsuzu yakalamaya adamış olan dedektif Quentin Lance’in (Paul Blackthorne) odağı haline gelir. Oliver’in sürekli koruması olan John Diggle (David Ramsey) daha sonra adalet için Oliver’in savaşına katılır. Oliver’in annesi Moira da bazı sırlar saklamaktadır. Oliver’in o yatta ölmediğini ve o adada mahsur kaldığından haberi vardır. Çünkü yat sabote edilmiştir.

Oliver, babasının verdiği defterdeki hedefleri seçer ve Starling şehrinde büyük suçlar işleyen insanların peşine düşer. Starling şehri artık onu “Arrow” olarak tanımaktadır.

Arrow dizisinde; Oliver Queen yani Arrow karakterini Stephen Amell, Laurel Lance karakterini Katie Cassidy, John Diggle karakterini David Ramsey, Thea Queen karakterini Willa Holland, Quentin Lance karakterini Paul Blackthorne, Felicity Smoak karakterini Emily Bett Rickards, Malcolm Merlyn karakterini John Barrowman, Roy Harper karakterini Colton Haynes, Moira Queen karakterini Susanna Thompson canlandırmaktadır.

Arrow Dizisinin Oyuncuları: Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Willa Holland, Paul Blackthorne, Emily Bett Rickards, John Barrowman, Colton Haynes, Susanna Thompson, Manu Bennett, Caity Lotz, Colin Donnell, Neal McDonough, Elysia Rotaru, Rutina Wesley, Parker Young, Celina Jade, Karl Yune, Keri Adams, Brandon Routh, Cynthia Addai-Robinson, Rila Fukushima, Audrey Marie Anderson, Katrina Law, Kelly Hu, Chelah Horsdal

Arrow dizisinin en güzel sözleri replikleri:

Hayatımdaki hiç kimse, olduklarını sandığım insanlar değil.Arrow Replikleri

Bir asker asla bir kardeşini savaşa yalnız göndermez.

Bazen asıl adalet intikamdır.

Ona bakış şeklini gördüm. O tür bir aşk bitmez.

Babanın günahları oğlunun da günahlarıdır.

Onun hayatı için yapabileceğim en iyi şey içerisinde yer almamaktır.

Bu hayatta herkes kendi için yaşar.Arrow resimli Replikleri

Yakın zamanda iyi kelimesini kullanmayı planlamıyorum.

Hiç mutlu hikâyen var mı?

Neden hep benim başıma geliyor?

İmkânsızla savaşmak için imkânsız olan şeyi yapmaya istekli olmalısın.

Hayatımın yarısında seni sevdim. Ama artık peşinden koşmayacağım.

Başlık giyip, suçlulara ok saplıyorum yani iş karmaşıklığa geldiğinde üstün başarıyla mezun oldum.Arrow resimli sozleri Replikleri

Hiçbir kadın erkeklerin elinden acı çekmemeli.

Bazen en iyi yalan söyleyenler en yakınımızdakilerdir.

Karanlığın bir kez içine girmesine izin verirsen, asla dışarı çıkmaz.

Ve birini istemenin ama onunla birlikte olamamanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

3.33/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺