Arkadaşa Atarlı Sözler

Arkadaş İle İlgili Söylenmiş En Güzel Özlü Atarlı Sözler, Arkadaş Hakkında Kapak Olacak Atarlı En Güzel Resimli Sözler, Atarlı Laf Sokan En Komik, Eğlenceli Sözler, Arkadaşınıza Gönderebileceğiniz Atarlı Sözler, Dostunuza, Arkadaşınıza Kapak Gibi Laflar Atarlı Güzel Anlamlı Sözler.

Arkadaşınıza, dostunuza, tanıdıklarınıza gönderebileceğiniz, sosyal medya da yani Facebook, twitter, instagram gibi sosyal platformlarda paylaşabileceğiniz resimli, damar, kapak sözler.

Sitemizde yer alan Atarlı Sözler sayfasından en güzel, kapak gibi atarlı sözleri okuyabilirsiniz.

Arkadaşa en güzel atarlı sözler:

Arkadaşım unutma. Biz arkadaş olarak gördüğümüzü ne yarı yolda bıraktık, ne de yarı yolda bırakırız.

Arkadaş vardır her zaman yanında olandır. Arkadaş olduğunu sandıklarımız vardır her zaman çıkar için yanında olandır.

Kim demiş arkadaş uğruna ölmek zor. Aslında uğruna ölecek arkadaş bulmak zor.

Sen benim adımı bile anamazsın. Bırak arkadaş olarak kalmayı sen benim düşmanım dahi olamazsın.

Arkadaş kaybetmek diye bir şey yoktur sadece gerçek arkadaşın kimin olduğunu fark etmek diye bir şey vardır.

Arkadaşım unutma! Herkesin üç kişiliği vardır. Birincisi ortaya çıkardığı, ikincisi sahip olduğu ve üçüncüsü sahip olduğunu sandığıdır.

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata boş vermişlerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasında yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde, bulamazsın. Biz dost şarabı içenlerdeniz. Bize dost, arkadaş nedir diye sorma, biz onlar için ölümüne gidenlerdeniz.

Gerçek arkadaş kimdir bilir misin? Gerçek arkadaş yanlış yaptığın zaman seni uyaran ve sonrasında seni koruyup kollayandır. Gerçek arkadaş, yanlış yaptığın zaman herkese duyuran değildir.

Anne ve babanızı siz seçemezsiniz. Fakat arkadaşınız siz seçersiniz. Gerçek arkadaştan yana seçimleriniz olsun.

Gerçek arkadaşlar birbirinden uzakta olsa dahi birbirlerinin ne düşündüklerini nasıl birbirlerine davranacaklarını bilirler.

Firari saatler arkasından gelen isyankâr sokakların, tövbekâr çocuklarıyız biz. Sevdiğimiz için yaşar, arkadaşlığımız için ölürüz. Hiçbir zaman hiçbir yerde kimseye boyun eğmeyiz!

Arkadaş dediğin mert olur, seni sırtından bıçaklamaz.

Satmadık arkadaşımız, bildik hasmımızı, kapatmadık eskilerden kalmış yaralarımızı, akıtırız kardeş uğruna kanımızı. Bilsinler ki krallar ölmeden bırakmaz tacını.

Küçümseme kimseyi arkadaş! Nokta da küçüktür ama bitirir cümleyi.arkadasa-resimli-atarli-sozler

Ecele sözlü ölüme nikâhlıyız, tesadüften doğduk yaşamak zorundayız, değil midir hepimizin sonu bir avuç toprak, korkumuz ölümden değil arkadaşlar tarafından unutulmak.

Arkadaş unutulmadığının unutmadığı için bilir. Arkadaşın hasını bulduğu için kıymet bilir. Arkadaşa yürekteki en güzel yer verilir. Verilen yeri bir tek Allah bilir.

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem kardeş olsun.

2.5/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺