Arjen Robben Sözleri

Arjen Robben’in Unutulmaz Sözleri, Arjen Robben’in Futbol İle İlgili Söylediği Sözler, Arjen Robben’in Islıklanmak Beni Motive Ediyor Sözleri, Arjen Robben’den Unutulmaz Futbol Sözleri, Arjen Robben’in Bayern Münih Hakkındaki Sözleri, Arjen Robben’in Borussia Dortmund İle İlgili Söylemiş Olduğu Sözleri, Arjen Robben’in Futbol Sözleri, Arjen Robben’in Spor İle İlgili Sözleri.

Bu yazımızda 23 Ocak 1984 tarihinde Hollanda’nın Groningen ilinde dünyaya gelen Bayern Münih’in dünyaca ünlü Hollandalı futbolcu Arjen Robben’in sözlerine yer vereceğiz.

Bayern Münih takımında futbol oynayan Hollandalı milli futbolcu Arjen Robben’in sözleri:

Maç öncesinde konuştuğum herkes benim gecem olacağını ve gol atacağımı söylemişti. İnanılmaz bir duygu. Şampiyonlar Ligi Final maçında Borussia Dortmund’a bir gol atıp, asist yapması üzerine.

Son 4 yıl içinde üçüncü finalimizdi. Şansın bir yerde bize dönmesi gerekiyordu.

Kupaları kazanmak için oynuyoruz ve sürekli gelişmeye çalışıyoruz. Muhteşem bir kadromuz var. Benim için de böyle büyük bir takımda oynamak bir onur. Çok iyi bir menajerimiz var. Her antrenmanda, her maçta %100’ünü vermeye çalışıyor.Arjen Robben sozleri

Bize karşı bir sempati beslediklerini düşünmüyorum. Aynı şekilde biz de onlara karşı sempati beslemiyoruz. Ama onlar bu ligin üst seviye takımlarından biri. Borussia Dortmund için.

Islıklanmak beni motive ediyor. Çünkü bu, Şampiyonlar Ligi’nin acısının hâlâ geçmediğini gösteriyor.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺