Arif Erdem Sözleri

Arif Erdem’in Unutulmaz Sözleri, Arif Erdem’in Futbol Sözleri, Arif Erdem’in Spor Sözleri, Arif Erdem’in Burak Yılmaz İle İlgili Sözleri, Arif Erdem’in Galatasaray Sözleri, Arif Erdem’in Fenerbahçe Sözleri, Arif Erdem’in Efsane Sözleri.

Galatasaray’ın unutulmaz futbolcuları arasına girmiş Türk eski milli futbolcu ve teknik direktör olan Arif Erdem’in sözleri:

Colman’ın sarı kartı bana göre kırmızı kart, ama Mustafa’ya yaptığı hareket bana sana göre değil herkese göre kırmızı kart.

Fernandes’e fazla gaz vermişler.

G.Saray Kadıköy’de berabere kalınca seviniyorlar diye dalga geçiyordu. Allah büyük böyle yedirirler o lafı. Galatasaray’ın Kadıköy’de Fenerbahçe ile berabere kaldıktan sonra şampiyonluğunu kutlamasına tepki gösteren Fenerbahçeliler için.

Baktığınız zaman Ufuk Ceylan’ın işi iyice zorlaştı. Melo’nun penaltı kurtarması üzerine.

Golle galip olursak ayrı bir mutlu oluruz.

Futbolu bırakalı 15 sene olmuş hala Arif’i konuşuyorlar. Arif Erdem kadar başınıza taş düşsün. Burak Yılmaz ile kıyaslanması üzerine.arif erdem sozleri

Takım oyununda tabi ki yıldızlar olmalı ama koşan futbolcular da şart.

Benim bildiğim sadece bizim Küçük Hakan üç ayda sahaya döndü. Zaten o da öküz gibiydi. Lakabı öyleydi. Öküz gibi derdik ona, ama boğa gibi diyelim.

1/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Sevebilirsin...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺