Arda Turan Bayrampaşa’nın Dahisi-Juan Esteban Rodriguez Garrido

Arda Turan’ın Kitabını Oku, Arda Turan’ın Hayatı Kitap Oldu, Arda Turan’ın Hakkında Kitaplar, Futbolcuların Hayat Hikayeleri, Arda Turan’ın Futbol Kariyeri, Arda Turan’ın Futbol Hayatı, Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun Arda Turan Bayrampaşa’nın Dahisi Kitabını Oku.

Bu yazımızda Arda Turan’ın hayatını konu alan Complutense Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi olan Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun kaleme aldığı Arda Turan Bayrampaşa’nın Dahisi kitabından bahsedeceğiz.

Türk futbolcu Arda Turan’ın hayatını konu alan Arda Turan Bayrampaşa’nın Dahisi adlı kitap Juan Esteban Rodriguez Garrido’nun kaleminden kitap haline geldi.

Kitabın yazarı Juan Esteban Rodriguez Garrido Complutense Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Complutense Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi olan Juan Esteban Rodriguez Garrido, Türk Futbolunun en önemli yıldızlarından Arda Turan’ın hayatını kaleme aldı.

Juan E. Rodriguez Garrido orijinal adı ‘El Genio de Bayrampasa’ Türkçesi ise ‘Arda Turan Bayrampaşa’nın Dahisi’ adlı kitabında Arda Turan’ın Bayrampaşa’dan Atletico Madrid’e uzanan hayat hikayesini ele adlı.Arda Turan Bayrampasanin Dahisi Juan Esteban Rodriguez Garrido

Juan E. Rodriguez Garrido kitabından, Arda Turan’ın Galatasaray’daki ve Atletico Madrid’de ki futbol hayatından kesitlere de yer verdi. Garrido’nun Arda Turancılık artık bir ekol oldu dediği kitapta ‘Ardaturanizmo’ yani ‘Arda Turancılık’ tan bahsediyor.

Arda Turan’ın Atletico Madrid’e ilk geldiğindeki Teknik Direktörü Gregorio Manzano’nun görüşlerin de bulunduğu kitapta, Atletico Madrid’li taraftarlarının görüşleri de yer aldı. 207 sayfadan oluşan kitap şu an için Türkçeye ise henüz çevrilmedi.

2.3/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺