Antonio Cassano Sözleri

Antonio Cassano Sözleri

Antonio Cassano’nun Unutulmaz Futbol Sözleri, Antonio Cassano’nun İnter Kulübü Hakkındaki Sözleri, Antonio Cassano’nun Nagatomo Hakkındaki Sözleri, Antonio Cassano’nun Spor Sözleri, Antonio Cassano’nun En Ünlü Sözleri, Antonio Cassano’nun Futbol Üzerine Söylediği Sözler, Antonio Cassano Kısaca Kimdir, Antonio Cassano Hakkında.

Bu yazımızda İtalyanların dünyaca ünlü futbolcusu Antonio Cassano’nun sözlerine yer vereceğiz. 12 Temmuz 1982 doğumlu İtalyan futbolcu Antonio Cassano, Bari, Roma, Real Madrid, Sampdoria, Milan, İnter ve Parma kulüplerinin formasını giymiştir.

Antonio Cassano otobiyografi kitabı da çıkarmıştır.

Dünyaca ünlü İtalyan futbolcu Antonio Cassano’nun sözleri:

İnter’de en iyi arkadaşım Nagatomo. Çünkü birbirimizi anlamıyoruz. Anlatıyor, ben gülüyorum. Ben anlatınca da o gülmeye başlıyor.

Umarım milli takımda eşcinsel oyuncu yoktur.Antonio Cassano sozleri

Eşcinsel insanları kırdığım için içtenlikle özür dilerim. Kesinlikle homofobik biri değilim. İnsanların cinsel tercihleri nedeniyle baskı altına alınmasına karşıyım. Sadece eşcinsel takım arkadaşlarım olsa bile, bu durumun beni ilgilendirmediğini söylemeye çalışmıştım. Antonio Cassano’nun umarım milli takımda eşcinsel oyuncu yoktur sözü üzerine söylediği söz.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺