Anılarımla Yatak Odasında-Sandra Brown

Sandra Brown’un Romanları, Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında Kitabını Oku, Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında Romanının Konusu, Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında Romanına Yapılan Yorumlar, Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında Romanından Alıntılar, Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında Kitabından Sözler, Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında Kitabı Hakkında.

Sandra Brown’un Martı Yayınları tarafından yayımlanan Anılarımla Yatak Odasında romanının Türkçe çevirisini Belma Dehni yapmıştır. Belma Dehni’nin Türkçe çevirisini yaptığı Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında kitabı 256 sayfadan oluşmaktadır.

Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında romanı Türkiye’de Martı Yayınları’ndan çıkmıştır.

Sandra Brown’un Anılarımla Yatak Odasında romanına yapılan yorumlar:

Brown’ın kitapları soluk soluğa sayfa çevrilerek okunan türden. Booklist

Bir çırpıda, nefes nefese okunan bir roman. Çok hoş. Philadelphia Inquirer

Aşk romanı hayranları bu kitabı ellerinden bırakamayacaklar. Boston Herald

Sandra Brown romanlarındaki baş döndüren kurgusuyla okuyucunun tansiyonunu nasıl yüksek tutacağını çok iyi biliyor. Fresno Bee

Anılarımla Yatak Odasında kitabından alıntılar:

Geçmişin izinde zincirleri kıran bir aşkın hikâyesi…

İnsan çalışırken bir kez bölünmeye görsün, düşünceleri yeniden toplamanın ne kadar zor olduğunu bilirim.

Kendisine karşı öz saygısını asla yitirmeyip bir kez bile şansının yaver gitmeyişine kızmamış bir kovboy olarak çizmelerinin topukları üzerinde döndü.

Çoğu insan Rylan Noıth’un delip geçer gibi insanın içine işleyen bu bakışlarının bir tür kamera oyunuyla mükemmel bir ışıklandırmadan ve muhtemelen duygularını daha geniş bir açıdan aktarabilmek adına aktörün kullandığı özel tertibattan kaynaklandığını düşünürdü. Anilarimla Yatak Odasinda Sandra BrownAma bu doğaldı, sadece ona özgü, samimi bir tavırdı: diğerinden bir santim kadar havada duran bir kaş; gür, kısa, siyah kirpikler; hareketsiz, kahverengi benekli ela gözbebekleri…

Ses tonu onu tamamlayan bir şey gibiydi, küçük, yumuşak ve seksi.

O sadece benim kocamdı, idolüm değil.

3.88/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺