Anılar da Yakılır-Ahmed Günbay Yıldız

Ahmed Günbay Yıldız’ın Anılar da Yakılır Romanını Oku, Ahmed Günbay Yıldız’ın Anılar da Yakılır Kitabından Alıntılar, Ahmed Günbay Yıldız’ın Anılar da Yakılır Romanından Sözler, Ahmed Günbay Yıldız’ın Anılar da Yakılır Romanının Konusu, Ahmed Günbay Yıldız’ın Anılar da Yakılır Romanının Özeti, Ahmed Günbay Yıldız’ın Anılar da Yakılır Kitabından Sözler.

Ahmed Günbay Yıldız’ın 2015 yılında Timaş Yayınları tarafından yayımlanan Anılar da Yakılır romanı 464 sayfadan oluşmaktadır.

Ahmed Günbay Yıldız’ın Anılar da Yakılır romanından alıntılar:

Ne yazabildim sana ne de anlatabildim, bakışımdan anlarsın, tüm hikayem böyledir.

Kan davası yüzünden yurtlarını bırakıp bir Akdeniz beldesine yerleşen iki varlıklı aile: Oflazoğulları ve Kozanoğulları…

Aşkla bağlanan bir yürek: Melek…

Şartlara yenik düşen bir adam: Cuma…

İstenmediğini bilmeden evlenen bir genç kız: Zeynep…

Gelecek nesillere gölge düşüren imkânsız bir sevda…

Anıların pençesinde kıvranan iki genç: Tunahan ve Berceste…

İftiralar, tehlikeli sırlar, servet kavgaları, husumetler…

Türk edebiyatının en üretken yazarlarından Ahmed Günbay Yıldız, 50. kitabıyla yine derinlikli, aşka ve hayata dair sorularla dolu, etkileyici bir romanla okurlarının karşısına çıkıyor:

Anılar da Yakılır…anilarda yakilir ahmed gunbay yildiz

“Ve Allah aşkı yarattı, sevgi, şefkat ve hoşgörüyü yazdı insanların gönüllerine… ‘Hayat sevgidir,’ dedi, sevmeyi öğretti insanın kalbine…

Sonra insanlara kimseye zararı dokunmayan hürriyeti bahşetti! Kendisi çizdi sınırlarını aşkın, ahlakın ve hürriyetin. Sevgi, saygı, hak ve hukuk silsilesinin en ince detaylarıyla işledi mahlûkatın vicdanına ve şefkati ekti duygularına insanın…”

3.42/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺