Andrew Garfield Sözleri

Andrew Garfield’in Sözleri, Andrew Garfield’in Örümcek Adam Sözleri, Andrew Garfield’in Spider Man Sözleri, Örümcek Adam Sözleri, Andrew Garfield’in Sinema Sözleri, Andrew Garfield’in Replikleri, Örümcek Adam Replikleri, İnanılmaz Örümcek Adam Andrew Garfield’in Sözleri, Andrew Garfield’in Özlü Sözleri, Andrew Garfield’in Çirkinlik Hakkındaki Sözleri, Andrew Garfield’in Mücadele Hakkındaki Sözleri.

Tam adı Andrew Russell Garfield olan orijinal adı The Amazing Spider Man yani İnanılmaz Örümcek Adam olarak çevrilen ünlü çizgi romanın sinema versiyonunda Spider Man karakterini canlandırmıştır.

Andrew Garfield; İnanılmaz Örümcek Adam 1 ve İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmlerinde canlandırdığı Spider Man karakteri ile tanınmaktadır.

Örümcek Adam karakterini canlandıran Andrew Garfield’in sözleri:

Ben hiç kimsenin çirkin olduğuna inanmıyorum.

Gerçekten her zaman mücadele ettiğimi ümit ediyorum. Mücadele ettiğin zaman gelişirsin, mücadele ettiğin zaman daha da güçlü olursun.Andrew Garfield Sozleri orumcek adam

Örümcek Adam her zaman iyilik sembolü oldu ve doğru olanı yaptı ayrıca yakın arkadaşını da göz kulak oldu.

Eninde sonunda insanlar sevse de sevmese de kendini doğru işi yapıyor gibi hissediyorum. Bu iki kesin kılıç gibi çünkü bu işi yaptığım için çok şanslıyım. İşimi yapmayı ve ilgilenmeyi seviyorum. Ve oyunculuk yaşanılması ve başarılması en zor iş. Buna kolay kolay katlanamıyorum.

3/5 (17)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.