Andre Santos Sözleri

Andre Santos’un Flamengo Spor Kulübü Hakkındaki Sözleri, Andre Santos’un Diego Lugano İle İlgili Sözleri, Andre Santos’un Roberto Carlos Hakkındaki Sözleri, Andre Santos’un Fenerbahçe İle İlgili Sözleri, Andre Santos’un Fenerbahçeli Deivid de Souza Hakkındaki Sözleri, Andre Santos’un Cristian Baroni İle İlgili Sözleri, Andre Santos’un Futbol Sözleri, Andre Santos’un Unutulmaz Sözleri, Andre Santos’un Fenerbahçe Hakkındaki Sözleri, Andre Santos’un Spor Sözleri.

Tam adı Andre Clarindo dos Santos olan 2009-2011 sezonlarında Fenerbahçe’de forma giymiş 1983 doğumlu Brezilyalı futbolcu Andre Santos’un sözleri:

Burada tarih yazmak, şampiyonluklar yaşamayı arzuluyorum… Flamengo Takımına transfer olması üzerine.

En unutulmaz ve en duygusal olanı ise, bu sezon şampiyonluk yolunda Gaziantep’e son dakikada attığım goldü. O golden sonra taraftarın 10 kez adımı yüksek sesle haykırması, o anlar, Fenerbahçe formasıyla geçirdiğim en duygusal anlardı.andre santos sozleri

Deivid, Christian, Diego Lugano ve Roberto Carlos ile birlikte oynadım. Hepsi çok iyi futbolculardı. Carlos ile hala görüşüyorum. Onunla 6 ay birlikte oynama şansı buldum ama çok şey öğrendim. Sadece futbolu değil karakteri ile de örnek bir insandı.

2.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺