American History X Replikleri-Geçmişin Gölgesinde Replikleri

American History X Filminden Replikler, American History X Filminin Oyuncuları, American History X Filminin Konusu, Geçmişin Gölgesinde Filminin Oyuncuları, Geçmişin Gölgesinde Konusu, American History X Filminden Sözler, Geçmişin Gölgesinde Filminden Replikler, American History X Filmi Replikleri, Geçmişin Gölgesinde Filmi Replikleri, Edward Norton Replikleri, Derek Vinyard Replikleri, Unutulmaz Film Replikleri, Irkçılık İle İlgili Film Replikleri.

Irkçılık hakkında müthiş bir film. Irkçılığın ne kadar kötü olduğunu anlatan muhteşem bir başyapıt American History X. Türkçeye ”Geçmişin Gölgesinde” olarak çevrilen bu filmin başrollerinde Edward Norton, Edward Furlong, Beverly D’Angelo oynamaktadır.

Edward Norton ”Derek Vinyard”, Edward Furlong Edward Norton’un canlandırdığı Derek Vinyard karakterinin kardeşi olan ”Danny Vinyard” Beverly D’Angelo ise ”Doris Vinyard” karakterini canlandırmaktadır.

Filmin orijinal adı ”American History X” Türkçe çevirisi ismi ise ”Geçmişin Gölgesinde’dir.

American History X Filminin Replikleri, Geçmişin Gölgesinde Filminin Replikleri:

Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?

Hayat sürekli kızgın yaşanmayacak kadar kısadır.American History X Replikleri Gecmisin Golgesinde Replikleri

Nefret yüktür!

Simdi dinleyin zencilerden nefret edeceğiz. Bugün yapacağımız tek iş zencilerden nefret edeceğiz. Tüm gün zencilerden nefret edeceğiz. Zenci nedir bilmiyorum ama onlardan yine de nefret ediyorum.

2.75/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺