Amber Heard Sözleri

Eşi Johnny Depp Tarafından Şiddete Maruz Kaldığını Söyleyen Dünyaca Ünlü İsim Amber Heard‘ün Sözleri:

Daha önceki yazılarımızda Amber Heard Kimdir başlığı altında Amber Heard‘ün hayatından bahsetmiştik. Bu yazımızda Amber Heard‘ün sözlerini paylaşacağız.

Amber Heard‘ün sözlerinden bahsetmeden önce her ne kadar Amber Heard Kimdir başlığı altında Amber Heard‘ün biyografisini, filmleri hakkında bilgileri bulabilseniz de biz yine de bir tekrar yapıp kısaca Amber Heard kimdir bahsedelim.

Amber Heard Kaç Yaşında? Doğum Tarihi Ne Zaman Nerede Doğdu?

Amber Heard 22 Nisan 1986 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletine bağlı Austin kentine doğdu. Amber Heard’ün tam adı Amber Laura Heard’dür.

Birçok başarılı filmde rol almış olan güzel sinema oyuncusu ve manken Amber Heard 2012 yılında biseksüel olduğunu açılmamış ve 2015 yılında Johnny Depp ile evlenmiştir.

Amber Heard 2016 yılının Mayıs ayında kocası Johnny Depp tarafından şiddete maruz kaldığını açıklamıştır. Şiddete maruz kalan ünlü kadınlarından biri olan Amber Heard, eşi Johnny Depp’in kendisine telefon fırlattığını açıklamış ve bu haber tüm dünya geniş yankı uyandırmıştır.

Amber Heard’ün sözleri:

Johnny’nin eve gelip bana yeniden duygusal ve fiziksel şiddet uygulamasından korkuyorum. Eşi Johnny Depp’in telefon fırlatması üzerine yaptığı açıklama.

Kariyerimin bu noktasında bu seçimimi açıklayıp açıklamamayı çok düşündüm. Biseksüel olduğunu açıklaması üzerine söylediği söz.

Artık cinsel tercihlerimi saklamak istemediğim için bu açıklamayı yaptım.Amber Heard Sozleri

Ona tekrar tekrar aşık oluyorum. Johnny Depp ile ilgili olarak.

Benim hayattaki en büyük korkularımdan biri özgürlüğümü kaybetme olasılığı.

Bence eğer bir şeyi saklar ya da inkâr ederseniz onun yanlış olduğunu kabul etmiş olursunuz. Oysa hatalı olduğum duygusundan hiç hoşlanmıyorum.

3.38/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.