Amanda Todd Sözleri

Amanda Todd’un Youtube Video Sözleri, Amanda Todd’un İntihar Öncesi Sözleri, Amanda Todd’un İntihar Öncesi Youtube Paylaşımları, Amanda Todd’un İntihar Notları, Amanda Todd Hakkında.

Facebook üzerinden yaşadığı istismar sonucu ve intihar öncesi Youtube üzerinde yayınladığı video ile gündeme gelmiş olan Kanadalı tam adı Amanda Michelle Todd olan Amanda Todd’un sözleri:

Her gün düşünüyorum, neden buradayım? Sıkışıp kaldım. Benden geriye ne kaldı? Hiçbir şey bitmiyor. Kimsem yok. İnternete koyduğu videoda hissettiklerini elinde tuttuğu kartlara yazdığı sözler.

Kimsem yok. Birine ihtiyacım var. Adım Amanda Todd. YouTube’da paylaştığı video klibinde elinde tuttuğu karta.

Bu videoyu dikkat çekmek için yapmıyorum güçlü olunabileceği konusunda başkalarına esin kaynağı olmak istediğim için yapıyorum. Youtube’da ki videonun altındaki yorum bölümüne.

Arkadaşlarımla internette kameralı sohbetlerimizde bana ne kadar güzel olduğumu söyleyip ‘daha fazlasını’ göstermemi isterlerdi. Ben de dediklerini yapardım. Bir yıl sonra, Facebook üzerinden bir mesaj aldım. Mesajı gönderenin beni nereden tanıdığını bilmiyorum.

Mesajda ‘eğer benim için özel bir şov sunmazsan göğüslerini herkese gösteririm’ diyordu. Bu kişi adresimi, akrabalarımı, okulumu, arkadaşlarımı, her şeyi biliyordu. Noel tatilinde polisler gece 4’te evime geldi.

Fotoğrafım herkese gönderilmişti. Bu olaydan sonra çok hastalandım. Depresyon, panik atak gibi rahatsızlıklarım oluştu. Başka bir eve taşınıp, alkol ve uyuşturucu bağımlılıklar edindim.

amanda todd sozleriKorkularım yüzünden sokağa bile çıkamıyordum. Bir sene sonra bu çocuk yeniden ortaya çıktı ve profil fotoğrafı benim göğüslerimin fotoğrafından oluşan bir Facebook hesabı oluşturarak arkadaşlarımı ekledi.

Bunun üzerine sahip olduğum tüm arkadaşlarımı da kaybedince, her gece ağlamaya başladım. Artık çevremdeki insanlar benden hoşlanmıyor, bir de hakaret yağdırıyorlardı. O fotoğrafı artık asla geri alamam, sonsuza dek orada kalacak. Amanda’nın videoda anlattıkları.

3.67/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺