Allen Iverson Sözleri

Allen Iverson’un Basketbol Sözleri, Allen Iverson’un Spor Sözleri, Allen Iverson’un Özlü Sözleri, Allen Iverson’un Unutulmaz Sözleri, Allen Iverson’un Lakabı Nedir, Allen Iverson’un Magic Hakkındaki Sözleri, Allen Iverson’un Michael Jordan İle İlgili Sözleri, Allen Iverson’un Basketbol Maçları İle İlgili Sözleri.

Bu yazımızda 2010-2011 Türkiye Basketbol Ligi’nin başında Beşiktaş Cola Turka’ya transfer olan ve dört kez NBA sayı kralı olmuş Allen Iverson’un sözlerine yer vereceğiz.

Tam adı Allen Ezail Iverson olan The Answer lakaplı Amerikan basketbol eski oyuncusu Allen Iverson’un sözleri:

Aldığım dirsek darbesi ağzıma sürekli kan dolmasına neden oldu. Maçta kalabilmek için hakemlere ağzımın kanadığını fark ettirmemem lazımdı o yüzden 10 dakika boyunca ağzıma biriken kanları yutmak zorunda kaldım.

Eğer biri beni savunmasıyla durdurabiliyorsa o zaman sakat olduğumu anlıyorum. Yoksa kimse beni normal şartlar altında durduramaz.allen iverson sozleri

Ben her maçımı son maçımmış gibi oynarım.

Ben, Jordan olmak istemiyorum, Magic olmak istemiyorum, Bird ya da Issıah, bunlardan biri olmak istemiyorum. Kariyerim bittiği zaman, aynaya bakacağım ve bunu kendi yolumda yaptığımı söyleyeceğim.

1.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺