Alis Harikalar Diyarında Replikleri

Alis Harikalar Diyarında Filminin En Güzel Replikleri, Alis Harikalar Diyarında Filminin Konusu, Alis Harikalar Diyarında Filminin Oyuncuları, Alis Harikalar Diyarında Filminin Seslendirmeleri, Alis Harikalar Diyarında Filminin Karakterleri, Avril Lavigne’nin Alice Şarkısı, Alice in Wonderland Filminden En Güzel Replikler, Alis Harikalar Diyarında Romanının Yazarı Kimdir, Alis Harikalar Diyarında Filminin En Güzel Sözleri.

Orijinal adı Alice in Wonderland olan 1865 yılında Charles Lutwidge Dodgson tarafından yazılan dünyaca ünlü çocuk romanı birçok kez sinemaya uyarlanmıştır. 2010 yılında tekrar sinemaya uyarlanan Alis Harikalar Diyarında filminin yönetmenliğini Tim Burton yapmış ve senaryosunu ise Linda Woolverton yazmıştır.

Alis Harikalar Diyarında filmi 3D olarak çekilmiştir. Ayrıca Avril Lavigne’nin Alice adlı şarkısı da bu 3D filmde bulunmaktadır.

Tim Burton’un yönetmenliğini yaptığı 2010 yapımı Alis Harikalar Diyarında adlı filminde Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Crispin Glover gibi ünlü isimler yer almıştır.

Alis karakterini Mia Wasikowska, Şapkacı Mad Hatter karakterini Johnny Depp, Kırmızı Kraliçe karakterini Helena Bonham Carter, Beyaz Kraliçe karakterini Anne Hathaway, Stayne karakterini Crispin Glover canlandırmıştır.

Alis Harikalar Diyarında Filminin Konusu; 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor.

Alis Harikalar Diyarında adlı filmde; Beyaz Tavşanın seslendirmesini Michael Sheen, Mart Tavşanın seslendirmesini Paul Whitehouse, Jabberwocky karakterinin seslendirmesini Christopher Lee, Tırtıl Absolem karakterini seslendirmesini de Alan Rickman yapmıştır.

Alis Harikalar Diyarında filminden en güzel replikler:

İmkânsıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.Alis Harikalar Diyarinda Replik

Mad Hatter: Dünyamızı düzeltmemize yardım et.

Mad Hatter: Sen gittikten sonra Kırmızı Kraliçe Harikalar Diyarı’nın tamamını ele geçirdi.

Başarı öyküleri uğruna akıtılan gözyaşları mübahtır.

3.68/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺