Ali Sunal Sözleri

Ali Sunal’ın Babası Kemal Sunal’a Yazdığı Mektup, Ali Sunal’ın Babası Kemal Sunal İle İlgili Sözleri, Ali Sunal’ın Özlü Sözleri, Ali Sunal’ın Mektubu, Ali Sunal’ın Söylediği Sözler.

Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal’ın oğlu olan oyuncu ve tiyatro sanatçısı Ali Sunal’ın sözleri:

İyi ki doğdun güzel adam, melek adam… İyi ki geldin bu dünyaya… İyi ki seni tanıdık. Senden temizliği, saflığı öğrendik. İyi ki canım oldun, babam oldun, canım babam oldun. İyi ki dokunabildim, sarılıp öpebildim, dizlerinde uyuyabildim. İyi ki vardın, varsın ve hep var olacaksın iyi ki… Ali Sunal’ın Instagramda Paylaştığı Babası Kemal Sunal İle Birlikte Çekilmiş Fotoğrafın Altına Yazdığı Yazı.

Ali Sunal’ın babası Kemal Sunal’a hitaben yazdığı mektup:

Baktık ki bu iş böyle olmayacak, bir umut ışığı doğmayacak, bizden başkası bizi anlamayacak, gururum, kardeşim de dönünce sen varmışsın gibi hayata, birbirimize bağlandık.Yaşamalıydık. Sen gittin ve biz burada kaldık. Merak etme rahat, huzurlu uyu. Yeni doğan, seni hiç tanımayan kardeşler de izliyor, Hababam’ı, Tosun Paşa’yı, Salako’yu… Bıraktığın eserler mutlu ediyor, hayata umutla baktırıyor bir ömür boyu. Koruduğun efsane soyadını milyonlar koruyor, milyonlara aktarıyor artık. Bir de yeni isim koydular ‘Melek Şaban’ diye, tarihe bıraktık. Sen gittin ve biz burada kaldık. Biz mi? Hala bir yanı kırık, ama gururlu, dimdik ayaktayız. Senin emanetinden hiç ayrılmadan yaşamaktayız. Bir tek bugünde ayrıyız. Biz arkadaşlarla vatani görev için Mardin’de silah altındayız. Bu mektupla benim, annemin, Ezomun, sevenlerinin kalpleri birleştik başucundayız. Bize bıraktığın güzelliklere minnettarız. Çok özledik ama ağlamayacağız. Gözün arkada kalmasın, hiç ayrılmayıp seni sonsuza dek bizimle yaşatacağız. Tamam sen gittin ama biz burada kaldık.ali sunal sozleri

15 yıl oldu sen gideli… Ama hala insanların yüzlerinden gülümsemeyi eksik etmiyorsun hala senle mutlu oluyorlar ve hiç gitmemişsin gibi sahip çıkıyor yaşatıyor unutmuyor unutturmuyor sevenlerin seni sanki hiç gitmemişsin gibi… Arkanda kocaman bir aile bıraktın bize. O kadar büyük bir sevgi ve özlemle her an seni anıyoruz ki inşallah görüyorsundur bu fazlasıyla hak ettiğin sevgiyi… Çok seviyoruz çok özlüyoruz canım BABAM!

Babam çok özledim seni. Bu yıl annem sana 70. yaş hediyesi olarak bu kitabı yazdı. O kadar içten anlatmış ki, bize olan hasretimi bu kitapla dayanılır hale getiriyorum. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun melek babam.

3.17/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺