Ali Koç Sözleri

Ali Koç’un Özlü Sözleri, Ali Koç’un Fenerbahçe Sözleri, Ali Koç’un Gerçek Sorun Kapitalizmdir Sözü, Ali Koç’un Söylediği Sözleri, Ali Koç’un Ekonomi Sözleri, Ali Koç’un Resimli Sözleri, Ali Koç’un Fenerbahçe İle İlgili Sözleri.

İş adamı Rahmi Koç’un en küçük oğlu olan işadamı ve Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyesi tam adı Ali Yıldırım Koç olan Ali Koç’un sözleri:

Eşitsizliğin ortadan kalkması için kapitalizmin ortadan kalkması gerekir. Ben en azından eşitsizliğin minimum seviyeye indirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Gerçek sorun kapitalizmdir.

Küreselleşmenin insan tarafı yok.

İkinci Dünya Savaşı’ndan beri en büyük göç dalgasıyla karşı karşıyayız. 60 milyon insan evini terk etti ve kötü insan hakları altında düşük ücretlerle çalışmaya hazırlar. Burada özgür olarak serbest olarak dolaşamayan tek unsur insan. İkinci Dünya Savaşı’na göre gelirin 50 kat arttığını, ancak gelir dağılımına bakıldığında büyük bir ayrım. Buradaki eşitsizliği anlamak için Einstein olmaya gerek yok.

Küçüklükten beri hayal ettiğim başkanlığa adaylığım konusunda artık bugün değilse de yarın elimizi taşın altına koyma zamanımız geldi.

Hepimiz aynı gemideyiz. Aynı hedef aynı başarı için uğraşıyoruz..

Ne mutluyum ki Fenerbahçeliyim.ali-koc-resimli-sozleri

Yalnız bu geldiğimiz noktada, kongre olduğu takdirde en azından 2018 Mayıs ayındaki olağan kongrede şartlar ne olursa olsun bir kere adaylığımı koyup seçime girmek istiyorum. Yöneticiyken de, taraftarken de, işler kötü giderken, kulübümüz sıkıntıdayken, olumsuz tecrübeler yaşarken kongre çığırtkanlığı yapmak ne benim fıtratımda var ne de bunu tasvip ediyorum. Onun için sezon daha yeni başlıyormuş gibi dört kolla sarılmamız lazım.

2.86/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺