Alex, Biyografi-Alex de Souza

Fenerbahçeli Alex’in Kitabını Oku, Fenerbahçeli Alex’in Kitabı Çıktı, Alex de Souza’nın Hayatı, Alex de Souza’nın Biyografi Kitabı, Alex de Souza’nın Biyografisi, Alex de Souza’nın Hayatını Anlattığı Kitap, Alex de Souza’nın Alex, a Biografia olan Alex, Biyografi Kitabının Konusu, Alex de Souza’nın Alex, a Biografia olan Alex, Biyografi Kitabından Alıntılar, Alex de Souza’nın Alex, a Biografia olan Alex, Biyografi Kitabı Hakkında.

Fenerbahçe’nin efsanevi futbolcularından Brezilyalı Alex de Souza’nın hayatının anlatıldığı kitabı orijinal adı Alex, a Biografia olan Alex, Biyografi kitabı piyasa çıktı. Fenerbahçeli Alex’in kitabından olay yaratacak tartışmalı konularda yer almaktadır.

Alex’in yazar arkadaşlarından Marcos Eduardo Neves’in kaleme aldığı Alex de Souza’nın hayatını anlattığı biyografi kitabı piyasaya çıkar çıkmaz büyük bir ilgi gördü.

Alex de Souza’nın Alex, Biyografi adlı kitabı Alex’in özel ve profesyonel futbol hayatını anlatıyor.

Alex de Souza’nın Alex, Biyografi kitabından özellikle Fenerbahçe’de futbol oynadığı dönemlere geniş yer verilmiş.

Gazeteci-yazar Marcos Eduardo Neves’in kaleme aldığı Alex de Souza’nın hayatının anlatıldığı biyografik kitap Türkiye’de İndigo Kitap etiketi ile yayımlandı. İndigo Kitap tarafından yayımlanan ve Türkçe çevirisini Halil Beytaş’ın yaptığı Marcos Eduardo Neves’in Alex de Souza kitabını sitemizde Alex de Souza-Marcos Eduardo Neves sayfasından bulup okuyabilirsiniz.

Alex de Souza’nın Altın Yılları:

Alex de Souza Fenerbahçe’de futbol oynadığı 2006-2008 yıllarını kitapta Altın Yıllar olarak adlandırılmış.

Alex de Souza kariyerinin en başarılı dönemi olarak da Fenerbahçe forması ile Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final oynadıkları seneyi göstermektedir.

Alex, Avrupa’da Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final oynadıkları seneyi kariyerinin en başarılı dönemi olarak ifade ediyor. Kitabın takdim yazısını ise Altın Yıllar’da yer alan Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü olan Arthur Zico, hem Alex’in şahsına hem de futbolculuğuna övgü dolu cümlelerle yazmış.

Gazeteci-yazar Marcos Eduardo Neves ve Alex de Souza’nun eşi Daianne de Souza ile katıldığı kitap tanıtım ve imza programı, Brezilya’nın en büyük kitap mağazası olan Sao Paulo’daki Livraria Cultura mağazasında gerçekleştirdi.

Alex’in futbol oynadığı Curitiba, Cruzeiro, Palmeiras ve Fenerbahçe formalı Türk ve Brezilyalı futbolseverler, imza programına yoğun ilgi gösterdi. Alex, kitabını alan ve imzalatmak için sıra bekleyen hayranlarının hepsi ile fotoğraf çekindi.

Kitapta, 2004-2012 yılları arasında Türkiye’de yaşadığı dönemlerin yanı sıra, özellikle Alex’in tartışmalı ayrılışı da geniş yer verilmiştir.

Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcularından ve kaptanlarından olan Alex de Souza kitabı Alex, a Biografia yani Alex, Biyografi kitabı aynı zamanda Türk futbolu hakkında detaylı bilgiler de bize vermekte.

Alex de Souza’nın hayatından önemli anların fotoğrafları da yer almakta.

Kitapta yayınlanan Kadıköy Yoğurtçu Parkı’ndaki Alex heykeli Brezilyalıların oldukça ilgisini çekmiş.

Alex de Souza’nın hayatının anlattığı biyografi kitabı Alex, a Biografia olan Alex, Biyografi yakında Türkçeye çevrilmesi beklenmektedir.

3.55/5 (80)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.