Aldatılmış Masumiyet-Nermin Kılıçman

Nermin Kılıçman’ın Aldatılmış Masumiyet Kitabını Oku, Nermin Kılıçman’ın Aldatılmış Masumiyet Kitabından Alıntılar, Nermin Kılıçman’ın Aldatılmış Masumiyet Kitap Özeti, Nermin Kılıçman’ın Aldatılmış Masumiyet Kitabının Konusu, Nermin Kılıçman’ın Aldatılmış Masumiyet Kitabından Sözler, Nermin Kılıçman’ın Aldatılmış Masumiyet Kitabından Alıntılar.

Nermin Kılıçman’ın Aldatılmış Masumiyet kitabından alıntılar:

Bütün bu duyduklarından sonra dahi, ne yakınları, ne doktoru, ne de kocası, bebeği aldırması konusunda ikna edememişti Meryem’i. Herkes olası risklerden bahsedip onu ikna etmeye çalışırken, o bebeğini kucağına aldığını, kokusunu içine çekerek emzirdiğini hayal ediyordu. Bir anne henüz görmemiş dahi olsa, kalp atışlarını duyduğu, içinde olduğunu bildiği parçasından, çocuğundan nasıl vazgeçebilirdi ki? ”Neye mal olursa olsun doğuracağım bu bebeği” diye diretmişti. Ve dediğini de yapmıştı. Yücel’in bunca gerginliği, endişesi, boncuk boncuk terler dökerek dokuz doğurması, aralıksız dua etmesi bundandı. ”Allah’ım ne olur doktor haklı çıkmasın! Karımı ve çocuğumu bana bağışla!” diye yakarıyordu. O sırada, doğumhanenin kapısında kucağında bir bebekle bir hemşire göründü.

Aldatılmak mı katlanılması zor bir şeydir? Evli bir erkeğe aşık olmak mı? Yoksa evliyken bir başkasına aşık olmak mı? Toplumca kabul görmeyen, acı çekmelerine sebep olan, ama yine de vazgeçemedikleri aşklarının sonu nereye varacaktır acaba?

Çapkın erkeklerin hayatında hep birden fazla kadın olur. Bu durumda yakayı ele vermek istemiyorsanız altın kural şudur. Hayatınızdaki kadınlara asla ismiyle hitap etmemek. Canım deyin, güzelim deyin, sevgilim, hayatım, bebeğim, aşkım, tatlım deyin, ama ismini söylemeyin. Çünkü bu şekilde hiçbir zaman isim karıştırmak, birinin ismini diğerine söylemek gibi hayati bir hata yapmamış olursunuz. Hem böylece karşınızdaki bayanlar da kendini özel ve iyi hisseder.Aldatilmis Masumiyet Nermin Kilicman

Farklı şehirlerde, farklı yaşam koşullarında hayat mücadelesi veren, birbirinden habersiz aynı kaderi paylaşan iki kadın…

Ve bir gün, internetten tanışarak aşık oldukları erkekler vasıtasıyla yolları kesişir.

Fakat aşık oldukları erkekler evlidir ve böylece müthiş bir iç çatışma, sorular yumağıyla baş başa kalırlar…

4/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺