Alayına New York-Emine Can

Emine Can’ın Alayına New York Kitabını Oku, Emine Can’ın Alayına New York Kitabından Sözler, Emine Can’ın Alayına New York Kitabının Konusu.

Wattpad Yazarlarından Emine Can’ın Çok Okunan Wattpad Hikayesi Alayına New York Kitap Oldu.

Emine Can’ın Alayına New York çok akıcı bir dille yazılmış sizi okurken gülümseten bir kitap.

Emine Can’ın Alayına New York kitabı Epsilon Yayınları tarafından yayımlanmıştır.

Epsilon Yayınları tarafından yayımlanan Emine Can’ın Alayına New York kitabı 446 sayfadan oluşmaktadır.

Emine Can’ın Alayına New York kitabından alıntılar:

New York seni yeneceğim ulan.

”Seni çok özledim,” diye fısıldadı kulağıma. Ses tonu öyle bir özlem barındırıyordu ki… Hiçbir şey söylemeden ona sarılıyor, gözyaşlarıma engel olamıyordum.

”Rüya olmasından korkuyorum, Max. Birazdan uyanacak olmaktan, yok olmandan korkuyorum.” Sanki mümkünmüş gibi daha sıkı sarılırken, başını yüzüme doğru eğip gözlerime baktı. ”Senin kadar gerçeğim, güzelim. Artık yanındayım, seninleyim.”

Kalbim mi çok acıyordu, bedenim mi bilmiyordum. Tek bildiğim ikisinin bir araya karışıp berbat bir his yarattığıydı…

Asıl korktuğum ise aşk dedikleri şeyin bu olma ihtimaliydi. Eğer aşk buysa kendi karanlığımda kendimi kaybetmem, duygudan yoksun halde yaşayan bir bitkiye dönüşmem an meselesiydi. Hani aşk güzel bir şeydi?

Ağlama isteğimi geri gönderip ‘’Uykum var,’’ diye mırıldandım. Ve gözlerimi kapattım. Her ne kadar beni üzen Max olsa da ilacım da o oluyordu. Ve ben onun kollarında huzurluydum…

Bazen sadece son iki dersin matematiktir ver her sene aynı programı yapan kel müdüre sinirlisindir.

Eh yani, ben de erkek olsam kendime bacımsın gözüyle bakardım.

Ailemi çok küçükken kaybetmiştim ve teyzem beni yanına alarak velayetimi üstlenmişti. Eskileri düşünmek yüzümün düşmesine neden olurken anne ve babamın yokluğunu hiç hissettirmeyen mükemmel bir teyzem olduğu için ne şanslı olduğumu hatırlayarak gülümsemeye çalışıyordum.

İç ses yine farklı alemlere dalmışken, dışımdan hanım hanımcık gülümsedim.

Bir kız bekletmeyi severdi fakat ben beklemekten de bekletilmekten de nefret ederdim.Alayina New York Emine Can

Zombi Hanife’nin gitmesiyle sınıfımız boş ders havasına girerek Maymunlar Cehennemi’nin film setine dönüşmüştü. Gülüşüp konuşan ve istisna olarak halay çeken gruplardan ayrılarak kulaklıklarımı taktım ve elimdeki kitaba gömüldüm. Boleyn Kızı’nın üçüncü kitabındaydım ve oldukça sürükleyiciydi. Kitaba dalamış halde Marry ve Anne’in tartışmalarını hararetle okuyordum. Sanki onların yerindeydim. Hatta biraz daha havaya girersem sınıftan bir kızı Anne’e benzetip yumruğu gömebilirdim. Kitaba girdap misali dalmışken yanıma birinin oturmasıyla kafamı kaldırdım ve kulaklığımı çıkardım. Dışarıdan bakınca düzgün bir eylemmiş gibi görünse de kitap okumamı bölen şahsa iç sesimi dinleyerek sövüyordum.

3.8/5 (50)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.