Aklım Pembe Kalbim Yeşil-Ayşe Aslı Tufan

Aklım Pembe Kalbim Yeşil Kitabının Yazarı Kimdir, Ayşe Aslı Tufan’ın Aklım Pembe Kalbim Yeşil Kitabının Konusu, Ayşe Aslı Tufan’ın Aklım Pembe Kalbim Yeşil Kitabından Sözler, Ayşe Aslı Tufan’ın Aklım Pembe Kalbim Yeşil Kitabı Kaç Sayfa, Ayşe Aslı Tufan’ın Aklım Pembe Kalbim Yeşil Kitabı Hakkında.

Ayşe Aslı Tufan’ın Aklım Pembe Kalbim Yeşil kitabı Yediveren Yayınları’ndan çıktı.

Yediveren Yayınları tarafından 2015 yılında yayımlanan Ayşe Aslı Tufan’ın Aklım Pembe Kalbim Yeşil kitabı 240 sayfadan oluşmaktadır.

Elinizdeki bu kitap hayatı daha yaşanılır daha huzurlu ve başarılı kılmanıza katkıda bulunacak, sizleri mutlu kılacaktır. Beynimiz ve yüreğimiz en önemli iki organımızdır. İkisini de yönetmeyi öğrendiğinizde pembe bir dünyada, cennet yeşili ormanda yaşayacak, her şeyin sizde ve Rabbinizde gizli olduğunu görecek, çocuklar kadar da mutlu olacaksınız. Çocukların akılları pembe, kalpleri yeşil masumluğundadır. İsteklerinde samimiyet ve vazgeçmemek vardır.

Pembe ve yeşili keşfettiğinizde tüy gibi hafif, çocuklar kadar mutlu olacak ve başarıyı da elde edeceksiniz. Yeter ki kalbinizde hissedin. Her şeyin sizde gizli olduğunu unutmayın!

Samimiyetle ve ihlasla istediğiniz şeyin gücünü keşfettiğiniz, hayatınıza geçirdiğiniz an; başarı da mutlulukta inanın hiç uzaklarda değildir. Faydalı Stratejiler, tecrübe ve sayısız araştırmalarla desteklenen tavsiyeler, size çok şey kazandıracak huzurlu ve mutlu kılacaktır.

Her şey istemek, inanmak ve samimiyetle çok istemekle başlar. Deneyin ve görün. Yeter ki Yaratanı çok sevin O’ na dost olun. O isteğinizde ki samimiyeti ve çabayı gördüğü an işinizi oldu bilin…

Ayşe Aslı Tufan’ın Aklım Pembe Kalbim Yeşil kitabından alıntılar:

Aklim Pembe Kalbim Yesil Ayse kitap Asli Tufanİnsan, kendi elleriyle hayallerini toprağa gömer.

Kötülükten, kin ve öfkeden arındıran mekan.

Zihnimize bazen fırtınalar kopar. Adeta orada konuşan, konuştukça fokurdayan olumsuz duygular yer alır. Bu durum beyni ve bedeni en çok yıpratan bir durumdur.

Her birimizin içinde özel ve mahrem bir yer vardır.

3.89/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.