Akilah Azra Kohen Kimdir

Akilah Azra Kohen’in Kitapları, Akilah Azra Kohen’in Çi Kitabı, Akilah Azra Kohen’in Fi Kitabı, Akilah Azra Kohen’in Pi Kitabı, Akilah Azra Kohen’in Romanları, Akilah Azra Kohen’in Gerçek Adı, Akilah Azra Kohen’in Resimleri, Akilah Azra Kohen’in Sözleri, Akilah Azra Kohen’in Hayat Hikayesi, Akilah Azra Kohen’in Biyografisi, Akilah Azra Kohen’in Yaşı, Akilah Azra Kohen Hakkında.

Azra Sarızeybek Kohen ya da kitaplarında kullandığı isimle Akilah, İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema ile Ottawa Üniversitesi Üçüncü Dünya Ülkelerine Yardım Ekonomisi bölümlerinden mezundur.

Yazar Akilah Azra Kohen Liverpool Üniversitesi’nde psikoloji masterına devam etmektedir.

Akilah Azra Kohen, motivasyon ve bireysel potansiyel üzerine bilimsel verilerle odaklanmış, pozitif psikoloji ekolünden gelen bir davranış bilimcidir.

Akilah Azra Kohen daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Klinik Psikoloji Master Programı’na katılmıştır. Akilah Azra Kohen iyi derecede İngilizce ve ayrıca İtalyanca konuşabilmektedir.

Fi, Çi, Pi üçlemesinin yazarı Akilah Azra Kohen biɾ çocuk annesidir.

Yazar Akilah Azra Kohen’in yayımlanan her kitabı çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Yazarın dördüncü kitabı Aeden Bir Dünya Hikayesi adlı eseri de kısa sürede çok satan kitaplar listesinde kendine yer bulmuştur.

Akilah Azra Kohen Kitapları:

Fi

Çi

Pi

Aeden Bir Dünya Hikayesi

3.67/5 (21)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.