Adını Sen Koy Replikleri

Adını Sen Koy Filmi En Güzel Replikleri, Adını Sen Koy Filminin Konusu, Adını Sen Koy Filmi Yönetmeni, Adını Sen Koy Filmi Oyuncuları, Adını Sen Koy Filminin Sözleri, Adını Sen Koy Filmi Replikleri, Adını Sen Koy Filmi Melis Birkan Sözleri, Adını Sen Koy Filmi Melis Birkan Replikleri, Adını Sen Koy Filmi Ahmet Mümtaz Taylan Sözleri, Adını Sen Koy Filmi Ahmet Mümtaz Taylan Replikleri, Adını Sen Koy Filmi Sözleri, Adını Sen Koy Filmi Ali İl Replikleri, Adını Sen Koy Filmi Ali İl Sözleri.

Adını Sen Koy filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin’dir. Adını Sen Koy filminin başrol oyuncuları ise; Melis Birkan ve Ahmet Mümtaz Taylan ve Ali İl’dir.

Adını Sen Koy filminin konusu ise; Can, delice sevdiği Aybige ile bir hafta sonra evlenecektir. Ama hayatının kadınını çocukluk arkadaşı Ilgaz ile tanıştırdığında, garip bir şey olur: Ilgaz’ın Aybige’ye karşı tutumu, şaşılacak kadar soğuktur. En güvendiği arkadaşının bu tavrı, Can’ın nişanlısından kuşku duymaya başlamasına, Aybige’nin de huzursuz olmasına yol açar. Ama Ilgaz’ın intihar saplantılı ağabeyi Harun çıkagelince, olayların seyri birdenbire değişir. Beklenmedik sırların açığa çıkmasıyla nikâhtan önceki son hafta Aybige, Can ve Ilgaz için hayatlarının sınavına dönüşecektir.

Adını Sen Koy filminden en güzel replikler:

Can: Aşk nedir biliyor musun? Tek bir kadın için dünyadaki bütün kadınlardan vazgeçebilmek yani bir adamın bu dünyadaki yapabileceği en büyük fedakârlık.

Harun: Harun Abi ne diyorsun şaka mı bu?
Aybige: Aşkın şakası olmaz Aybige!

Ilgaz: Herkes seni sevsin istiyorsun dimi?
Aybige: Efendim!

Aybige: Niye sen şampiyon değil misin?Adini Sen Koy Replikleri

Harun: Olum sen yaşamıyorsun ki intihar edesin? Salak !

Can: Sen birine böyle davranıyorsan sebebi olmalı.

Can: Aşk diye bir şey varmış bir insana bağlı kalmak mümkünmüş. Ben de bunu Aybige’yi tanıdıktan sonra karar verdim.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺