17 Gün Diyeti-Mike Moreno

17 Gün Diyeti Kitabından Diyet Önerileri, 17 Day Diet Kitabını Oku, 17 Gün Diyeti Kitabından Diyet Tavsiyeleri, Dr. Mike Moreno’nun 17 Gün Diyeti Kitabını Oku, Dr. Mike Moreno’nun 17 Gün Diyeti Kitabının Özeti, Dr. Mike Moreno’nun Diyet Kitapları, Dr. Mike Moreno’nun Diyet Önerileri.

Orijinal adı 17 Day Diet olan Dr. Mike Moreno’nun 17 Gün Diyeti kitabından alıntılar:

Sindirim ve metabolizma açısından farklı bir beden sistemi geliştirmek için her bir döngüyü özel olarak tasarladım. 17 Gün Diyeti kilo vermenize ivme kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda sağlıklı olmak için size doğru yolu sunacaktır. Kitap ayrıca yağlarla savaşması için bedeninizi güçlendirecektir.

17 Gün Diyeti’ni kişisel olarak üç sözcükle özetleyebilirim: Hızlı sonuç alma.

Gerçekçi olalım: Bir diyete başladığınız zaman, nasıl göründüğünüz ve hissettiğiniz konusunda hemen sonuçları görmek istersiniz. Bunun nedeni toplumumuzda anında sonuç almaya yönelik bir anlayışın egemen olmasıdır: Biz bir şeyler isteriz ve onları hemen isteriz. Aynı şey kilo vermek için de geçerlidir. Kiloları verme konusunda beklentilerimizin yeterince hızlı olarak karşılanmaması sabırsızlık yaratacaktır. Böyle bir durumda vazgeçmek ilerlemekten daha kolay gelecektir.

Geleneksel düşünce tarzı hızlı kilo vermenin kiloları hızla geri almaya yönlendireceğini söylemektedir. Ancak, yeni nesil bilim yavaş kilo vermenin mutlaka daha iyi olmadığını gösterir.17 Gun Diyeti Mike Moreno

Florida Üniversitesi’nde 2010 yılında yapılmış olan bir araştırma uzun dönemli kilo verme ve bunu sürdürmenin anahtarının kiloları yavaş yavaş verme olmadığını ortaya koymaktadır. 262 obez orta yaşlı kadın üzerinde yapılan araştırmada hızlı kilo verenler haftada 900 gramdan daha fazla zayıflayan kişilerdir. Daha yavaş kilo verenlerle karşılaştırıldığında, hızlı kilo verenler genel olarak daha fazla kilo vermişlerdir ve kilo vermelerini daha uzun süre boyunca korumuşlardır ve yeniden kilo alma olasılıkları daha az olmuştur. Bulgular International Journal of BehavioralMedicine yayın organında yayımlanmıştır.

3.13/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺